Отговори на тема  [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Временен бан на am_stereo 

Една седмица бан
Одобрявам 53%  53%  [ 28 ]
Няма нужда 47%  47%  [ 25 ]
Общо гласове : 53

Временен бан на am_stereo 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10611
Местоположение: София
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
bongo_x2 написа:
...А банването не значи, че не можеш да продължиш да влизаш във форума :idea:

Много ясно. Винаги може да се регистрира като "ам куадро" и да пропее с 4 високоговорителя... :lol:


Чет Май 02, 2019 7:41 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Фев 26, 2006 5:52 pm
Мнения: 10368
Местоположение: Добрич
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Очевидно е, че има проблем с комуникацията с въпросния потребител. За съжаление не мисля, че някой тук има нужната квалификация, за да разреши този проблем. Нека не се заблуждаваме, ако тия неща ставаха с намеци досега човекът да се е променил, защото едва ли сме първите в живота му...
За съжаление просто не можем да помогнем. За сметка на това пък винаги можем да навредим на без това особената му психика и от стерео да стане куатро. Според мен трябва да се внимава какви мерки се вземат срещу него. Едно че могат да му повлияят в грешна посока, другото е че не бива да съдим хората за това, което са. Човекът просто е такъв, не го прави умишлено и поради тая причина не можем да му се сърдим.
В крайна сметка, аз лично съм си го сложил към foe. Не казвам, че това е решение... но поне с нищо не влошава нещата.


Чет Май 02, 2019 7:53 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:01 pm
Мнения: 1438
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Е вие сте го маркирали като "враг", на вас не ви излизат по двеста нови мнения и "офицЯлни" теми с по три метра страницата всяко и после "на мен не ми пречи, той си е такъв". Поне като защитавате някой се запознайте с творбите му, опитайте се да поровите във форума без псувни, пък тогава давайте компетентно мнение.

И на мен силната музика в циганските махали не ми пречи, щото такива около мен просто няма, но не бих казал категорично "оставете ги, те са си такива" и не бих се правил на голям демократ и да заклеймявам хората, които ежедневно им сърбат попарата.

Твърдо съм за временен бан, постоянен вече ще е прекалено.


Чет Май 02, 2019 8:25 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 8:14 am
Мнения: 4616
Местоположение: Новата земя на племето Мутум'ба
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Това стана като брекзит бе :D
Още една индикация колко е трудно в наши дни да се взимат решения с мнозинство, особено когато мнозинство не може да има. Доказателство за провала на демокрацията

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Пет Май 03, 2019 8:25 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Окт 11, 2011 10:53 pm
Мнения: 4194
Местоположение: Brussels / Пловдив
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Е, той стереото се кротна (освен ако не е баннат вече) - няма нужда от бан ако не се развихри пак ... мен още ме е яд, че заради подобни администрирания TGI вече не пише във форума.

_________________
Мразя да мразя ...


Пет Май 03, 2019 9:30 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Яну 01, 2012 7:04 pm
Мнения: 2586
Местоположение: Велико Търново / София
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Май вече увисна на бесилката ?

_________________
https://github.com/slav4ocom/


Пет Май 03, 2019 5:20 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Тепърва ще има да благославяте времената, когато единственият спамър беше бай ви Бонго :P


Пет Май 03, 2019 7:06 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Яну 01, 2012 7:04 pm
Мнения: 2586
Местоположение: Велико Търново / София
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Ами на мен стереото не ми е пречел. Ако технически товари форума е друг въпрос. Затова гладувах "няма нужда".
Не, че ги чета всичките му неща, те всъщност не са и негови, но не ми пречи по никакъв начин :)

_________________
https://github.com/slav4ocom/


Пет Май 03, 2019 8:54 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27996
Местоположение: София
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Абе постовете му в хумор са ОК, дори има по нещо свежо, но в други теми се появяват съвсем несвързани постове, то не че и аз се придържам към темите, ама то неговото е като жираф и северен елен :)


Съб Май 04, 2019 4:39 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Внимание, мъдрост:
Цитат:
1.Спамерът - за него е въпрос на чест никога да не напише мнение, което е има и най-малък смисъл, по-дълго от едно изречение или пък изобщо има нещо общо с темата. Любимият му препинателен знак (а често и единствения, който ползва) е "#". В повечето случай поства на латиница. Еволюирала разновидност на спамера е мистър Постинг - потребителят, който явно цели да влезе в книгата на Гинес, отговаряйки денонощно и систематично на абсолютно всяко чуждо мнение, а често и на собствените си.
Противодействие - Също както и хлебарките, спамерите и спамът не могат да бъдат премахнати. Смята се, че продуктите на RAID (BAN), могат поне да облекчат проблема (понякога).

2.Тролът - обикновено публикува само едно явно провокативно мнение и след това просто се наслаждава на последвалата верижна реакция. Така например във форум за автолюбители той ще изтъкне колко е полезно ходенето пеша, а във форум за компютърни игри ще обясни, че геймингът е детинско и откровено малоумно занимание.
Противодействие - решението е учудващо просто - игнорирайте го и той ще си тръгне разочарован.

3.Модераторът - подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го право особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание. Обикновено се позовава на общественото мнение.
Противодействие- ако нищо друго не работи, пробвайте да го засипете с постинги. Може да не ви се вярва, но помага понякога ако нервите ви излязат по здрави.

4.Адвокатът (на дявола) - той е замесен във всеки спор и винаги е прав, дори когато твърди, че черното е бяло. Никога не мирясва, аргументите му не се изчерпват и най-голямата радост за него е да си намери друг адвокат, с който да си спорят. Чете чужди мнения избирателно и само по диагонал.
Противодействие - съгласете се с него, че черното е бяло. Това ще го обърка и направи безобиден.

5.Патриотът - това е човекът, който на трети март поства задължителна тема - "DA SE GORDEEM 4E SME BALGARI BRATIA!", през останалата част от годината недоволства от това в колко скапана държава живее и от какви идиоти е заобиколен (обикновенно също на латиница с главни букви).
Проводействие - публикувайте националният химн - той ще изпадне в патриотически екстаз и временно ще спре да се оплаква.

6.Интелектуалецът - за да каже това, което другите изразяват с две-три изречения, той изписва поне страница и половина освен това използва думи, които само той разбира (например - "патина", "ктитор" или "полиандрия"). Това не води до проблеми тъй като и без това никой не чете мненията му. Обича да цитира прочути личности, независимо дали цитатите имат бегла връзка с дискутираната тема.
Противодействие - като цяло е безвреден и няма нуйда от противодействие, само не се опитвайте да четете публикуваните от него мнения.

7.Хлапето - възрастта, описана в профила му, е някъде 12-13, но реално е на 5-6, тъй като е от онези, на които им липсват първите 7 години. Много обича да си общува с други хора и утроява комуникацията при какъвто и да е признак за обратна връзка. Представлява идеална илюстрация за недостатъците на реформите в образователната ни система.
Противодействие - също както Уили Койота, хлапето се завръща с подновени сили, независимо какво ще му причините.

8.Хакерът - говори на езика на L33T (1=i; 7=t и т.н.) и най голямата радост за него е да научи или да налучка паролата ви и да направи куп глупости от ваше име. Реалните му познания за компютри са от минимални до никакви.
Противодействие - за щастие има осигурен начин да се предпазите от атаките му. Той е **deleted/2 @ #Teh L33t h4x0R W4S h3R3_23@I 0wnZ0r j00 l4m4ZZ!***

9.Лъркерът - той се е регистрирал, но стои в сянка, никога нищо не казва и няма как да разберете какво ви крои, преди да е станало твърде късно. Изключително опасен, защото изненадващо може да почне да поства и да се окаже, че принадлежи на някой от другите типове.
Противодействие - не е известно.

10.Сърдитко Петко - този потребител винаги се засяга, приема всичко като лична нападка срещу себе си и переодически си тръгва завинаги от форума. В неговия случай "завинаги" означава период от 2 дни до 6 месеца.
Противодействие - сложете нещо в подписа си подобно на - "Мненият ми нямат за цел да нападат и унижават другите потребители на форума." В никакъв случай не го канете обратно - това ще удължи периода му на сърдене.


Съб Май 04, 2019 9:01 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 9:51 am
Мнения: 1869
Местоположение: ♪♫♣♠|☼◙▲♦▼☻╬☺∞
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
palavrov написа:
Е, той стереото се кротна (освен ако не е баннат вече) - няма нужда от бан ако не се развихри пак ... мен още ме е яд, че заради подобни администрирания TGI вече не пише във форума.

кому е нужен умрял форум-фейсбук колко регионални и специализирани форуми затри,знаеш ли :?:
форуми като нашия западат и активните полезни юзъри се броят на пръсти и са ценни :!:

_________________
Изображение DT-838 (((STEREO ПОЗДРАВ))) за форума - https://youtu.be/xy921Pn3lhA
Цецо написа:
Абе я вижте какъв ден е навън, да ви таковам и в инженерите задръстени!
itso.t написа:
Решил си да препишеш целия интернет? Доста амбициозно начинание... :D


Пон Май 06, 2019 4:44 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:01 pm
Мнения: 1438
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
"Активен" и "Полезен" са две много различни неща и не е хич задължително да вървят ръка за ръка


Пон Май 06, 2019 9:08 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7886
Местоположение: София
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
бах ви демокрацията, честно :D


Вто Май 07, 2019 10:43 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Подкрепям казаното от Миро.

Леко досаден ми е, но не ми пречи.

Доста повече ме дразни нецивилизованото отношение, каквото АМ стерео не съм видял да проявява. Не съм и видял и такова да се наказва с бан, а пък е записано в правилата.


Вто Май 07, 2019 12:14 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27996
Местоположение: София
Мнение Re: Временен бан на am_stereo
Е те затова демокрациите не работят, и как пък 50/50 ... никаква демокрация, трябва си твърда диктатура ...ама диктатора само ни гледа сеира.


Вто Май 07, 2019 6:42 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни