Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Предложение за нов раздел - Machine Learning 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 12:31 pm
Мнения: 3282
Мнение Предложение за нов раздел - Machine Learning
Има ли интерес към отварянето на нов раздел за Machine Learning? Виждам че освен мен има и други хора във форума, които се занимават с различните му нюанси. Предлагам да преместим следните теми там и да наливаме ново съдържание. Тематиката е нишова, но се развива страшно бързо особено в областа на embedded computing и съответно има голям потенциал.

Deep learning development stick for embedded AI applications
Workstation закупуване на компоненти и проектиране на охлажд
Atomic Pi - an Atom based SBC
Изкуственият интелект
NCS2 (Myriad X) "Hallo, world"
potent Atom boards for embedded AI
AWS DeepRacer
MYiR Zynq PCIe board
Attachment(s) Amazon EC2 goes FPGA
Mobileye for bicycles


Съб Юни 15, 2019 10:24 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: Предложение за нов раздел - Machine Learning
Абе че има интерес - има, сега ако ще се създава нов раздел то би трябвало да се нарече ИИ за да обедини всякакви теми в областта, обаче, то и сега разделите са много неясни - примерно мен ме вълнуват теми свързани с обработка на сигналите, къде трябва да я пусна: в академия, в микропроцесори - програмиране и т.н. Ами FPGA? Ако трябва да пусна тема за VHDL примерно - къде? Същото ще бъде и с ML - има теми които може да ги пуснеш навсякъде, администрацията много-много не се вълнува къде какво е и си оставя нещата на самотек, в резултат - трудно откривам къде съм пуснал тема, или къде се намира тема, която ме интересува за да я следя. Според мен пускане на допълнителен раздел само ще обърка кашата, хубаво е да се подредят нещата но според мен нито има ресурси нито желание от определени среди.


Съб Юни 15, 2019 10:57 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 12:31 pm
Мнения: 3282
Мнение Re: Предложение за нов раздел - Machine Learning
Съгласен съм с теб. Готов съм да се жертвам и да следя какво има в форума и при необходимост да линквам в закована тема. Идеята ми е всичко пряко свързано по темата да се намира в един раздел. Ако не получи одобрение, ще помоля Рек да ковне една тема някъде в която да събирам препратки към отделните теми със кратно обяснение какво се разисква в тях


Съб Юни 15, 2019 12:30 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни