Отговори на тема  [ 106 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Крайно време е да се разкара Карадев от тук 

Да се разкара Карадев
За 69%  69%  [ 36 ]
Против 31%  31%  [ 16 ]
Общо гласове : 52

Крайно време е да се разкара Карадев от тук 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
Карадев, признавам ти имаш стил и постоянство, като гледам салата е точно копие на хардуера ти - всичко на едно място смесено и разбъркано, салам, маслини, трушия и кашкавал, нарязани на едро със сатъра.


Чет Ное 05, 2020 8:53 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
dan написа:
Много ме озадачи тази снимка. Защо ти е вилица? Боцкай със сондите на осцилоскопя.
Или... :D
Прикачени файлове:
Електричарят от глад няма да умре.jpg
Електричарят от глад няма да умре.jpg [ 63.25 KiB | Прегледано 2093 пъти ]
karadev написа:
...сбогом на Фсички форумни богове...
Понеже ранговете "Форумен бог" постоянно ти скъсяват пишката и го споменаваш, то ето и пояснение, което може да ти помогне: титлата се дава автоматично след брой постове, които могат да бъдат както по тематиката на форума, така и извън нея. Няма нищо лично в схемата, просто един механичен брояч на постове. По този начин потребител, който е решил десетки или стотици инженерни задачи и проблеми би получил същата титла както друг, който сипва вицлета (като мен) или снимки на салати с ракии (като теб). Донякъде е несправедливо, ама той и животът е такъв понякога, та ще трябва да се свиква. :D

> Ето списъкът на участниците, подреден по брой постове в низходящ ред

Ранговете са Форумен бог > Почетен член > Напреднал > Популярен (ти си тук) > Новодошъл > Минаващ

Постни още 695 поста, пълни все едно с какво, и ще придобиеш божествен статус, което може би ще ти подейства успокояващо. :D

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Пет Ное 06, 2020 12:28 am
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
Private >> мерси за пояснението, ама няколко пъти за 15 години казах че съм бил админ на форум phpbb по времето на ваще вездесъщи съвети. знам много добре как се дават ранговете, щото по времето на първия ми пост тука за клавиатурата дето оня педал рошавия от стара загора си позволи да ми каже с ко да са занимавам и с ко не, имах два форума, само че така се случи че ги затрих, по други причини. после през годините два пъти съм бил админ на SFM forum machine за разчлични клиенти. пък и тука великите форумни богове, няма как да ми скъсят чепа на две, щот на мацките нещо дето е дълго не им пречи, напротив даже са доволни, аз оплаквания от женския пол нямам, мойто момче. гледайте да не ви набарам студентките /ако ги имате вече/ ше ва направя дядовци веднага :)

за моя най-голям радост няма да стигна тази велика длъжност, която за някой е такава гордост че не си виждат насраните гъ.ове даже и с две огледала :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bai Ui >>>> ами това не ми говори много добре за теб, колко си наблюдателен във различните форми, цветове, разположения, опции. така е и със софтуера, само че, аз си го подреждам доста добре, имам библиотеки които надграждам проект след проект и се получава доста добре. ХАОСА СЪЩО Е РЕД, САМО ЧЕ СЛУЧАЕН, благословен е този който може да го управлява. ай сега малко помисли два три дена и после преди младия конструктор да ми закрил акаунта отговори :)

_________________
http://karadev.net


Пет Ное 06, 2020 9:23 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
нали беше сбогом, кво стана ...


Пет Ное 06, 2020 4:58 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
Карадев, ако не бачкаш за хамериканците, тука не те признават за слива :D.


Пет Ное 06, 2020 9:03 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
karadev написа:
...имах два форума, само че така се случи че ги затрих, по други причини. после през годините два пъти съм бил админ на SFM forum machine за разчлични клиенти...
Горе-долу по колко потребителя имаха тези форуми? Защото едно е да си администратор на форум с един автобус активни участници, а друго е бройката им да е колкото пътниците в голям круизен кораб. С тази линия на поведение от последно време някак не те виждам как би могъл да менажираш нещо голямо, имайки предвид, че хората са доста трудни обекти за мениджмънт.
tutiv написа:
Карадев, ако не бачкаш за хамериканците, тука не те признават за слива :D.
И ти зе, па се изказА... :D

Двамата с karadev упорито играете играта: "Аз съм ебати пича, но форумът не ме обича". Интересният момент е, че докато от вашата си гледна точка сте яката работа, от гледна точка на аудиторията сте стендъп комици. :D Ако не внесете корекции в поведението си в следствие от получената обратна връзка, комедията ще продължи. :D

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Съб Ное 07, 2020 12:07 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
A бе фред, в твоят за хард форум кой влиза бе, то сам си го пишеш от 20 години 30 000 поста :D. Същото се отнася и до ЕДИНСТВЕНИЯТ останал бг форум за аудио, щото заради цензурата и самоцензура, та двама-трима клоуни, ама истински клоуни, си го пишат и бришат сами, вече няколко години :D.


Съб Ное 07, 2020 2:15 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
Та фред, то лицемерието върви заедно със слежката в комплект. Нали си чел "1984" от английският социалист Ерик Блеър, по-известен с писателския си псевдоним Джордж Оруел?

Лепота-а-а! :D


Съб Ное 07, 2020 2:16 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
tutiv написа:
...твоят за хард форум кой влиза бе, то сам си го пишеш от 20 години 30 000 поста :D.
Така е, аbsofuckinglutely сам си пиша там :D :
Прикачени файлове:
Статистика на hardwareBG.com форум.jpg
Статистика на hardwareBG.com форум.jpg [ 33.27 KiB | Прегледано 1946 пъти ]

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Съб Ное 07, 2020 2:32 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
Супер форум, а и статистиката по Марк Твен ли е? :D


Съб Ное 07, 2020 3:05 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
tutiv написа:
...статистиката по Марк Твен ли е? :D
По думите на форумната боза данни е. :D

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Съб Ное 07, 2020 3:58 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
Не става, трябва да е публикувана в комсомолская правда плюс да е дошла в ежедневния инструктажи, иначе е невярна ако ще и Ленин да се е подписал под нея.


Съб Ное 07, 2020 4:17 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
Коя боза номер точно? :D

То наш фред тука има само пет акаунта, а в подопечния си форум сигурно 50 най-малко, кaкво му пречи да си напише милион и половина поста за 20 години писане и брисане за хамериканските бози :D.


Съб Ное 07, 2020 6:41 am
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 6:06 pm
Мнения: 337
Местоположение: Varna
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
ама нека да има забавление ве, що нещо лошо ли е немога ви разбера стана 15 години :) матайпа да въри, да свършим работа, без да са прайм на мнооо велики като оня старозагорския боклук рошавия, кат питаме нещо сериозно, да има сериозно, пък който както реши да си прави работите. като гръмне бушона пак да пита или сам да са оправя. ко са втелявате толкова не мога да разбера, че чак тука фрази = ти си такъв ти и онакъв, това дето го правиш тнтм било не знам си ко било. спокойно ве хора. гледайте си кефа и си пийте кафето, без да са прайте на велики.

ко ще и 5 000 000 мнения да напишете, едно говно старозагорско, може да развали чорбата. има и други те са знаят кои са :)

_________________
http://karadev.net


Съб Ное 07, 2020 9:34 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1402
Местоположение: София
Мнение Re: Крайно време е да се разкара Карадев от тук
tutiv написа:
То наш фред тука има само пет акаунта, а в подопечния си форум сигурно 50 най-малко...
Човек съди за другите по себе си. Ако ти имаш пет акаунта, то си мислиш, че и аз имам. Да, ама не. С един и същ никнейм и с по един акаунт съм на различни места. Тъй като спазвам нетикета, тия тролски и детински истории с банвания, мултиакаунтинг и прочие не ги ползвам. Виж, ако ти си от някой трол център, гравитиращ около властта на Цар Путя и трябва да се вплиташ във форумни дискусии и да громиш гнилия Запад, то няколкото акаунта ще ти бъдат част от длъжностната характеристика.

Pattern matching алгоритъма ми нашепва, че в Капитал ID си Кокошков с никнейм Аскет. Ако продължаваш да предизвикваш вниманието ми, периодично ще те наглеждам и там. Имаш характерен лош български език, примесен с руски думи.

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Съб Ное 07, 2020 9:45 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 106 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни