Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
tutiv ВЪН! 

Хайде да се освободим от недоразумението tutiv
1 Да остане 23%  23%  [ 11 ]
2 Да му се даде втора възможност (до кога?) 6%  6%  [ 3 ]
3 Де се разкара 65%  65%  [ 31 ]
4 Друго 6%  6%  [ 3 ]
Общо гласове : 48

tutiv ВЪН! 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Дългочаканата анкета за "изгонване на tutiv" и когато е факт има хора които не я разбират.
Опитах се да ги разбера тия хора. И ето какво обобщих от мненията им:
"Игнорирайте, толерантно, мъжката."
Не пропускайте факта, че постовете на tutiv съдържащи лични обиди от известно време насам биват затривани. Което всъщност прави подобна анкета неразбираема за всички, които по-принцип го игнорират и толерират или просто срещат "ефекта на оградата" заради семплинг рейта с който четат форума.
Една анкета е доста по-добър начин за "игнориране" отколкото игнора и личните "престрелки" да са ежедневие във форума.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Вто Дек 22, 2020 11:31 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 2:25 pm
Мнения: 4974
Местоположение: София
Мнение Re: tutiv ВЪН!
В постовете на въпросното същество не личи компетентност по никоя от коментираните теми, та какво друго освен игнориране. Е, от време на време ми е забавно да се бъзикам. :D А за гонене или триене на постове да си решава модератора.


Вто Дек 22, 2020 11:39 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 8:22 am
Мнения: 15501
Местоположение: София
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Zdrav написа:
Дългочаканата анкета за "изгонване на tutiv" и когато е факт има хора които не я разбират.
Опитах се да ги разбера тия хора. И ето какво обобщих от мненията им:
"Игнорирайте, толерантно, мъжката."
Не пропускайте факта, че постовете на tutiv съдържащи лични обиди от известно време насам биват затривани. Което всъщност прави подобна анкета неразбираема за всички, които по-принцип го игнорират и толерират или просто срещат "ефекта на оградата" заради семплинг рейта с който четат форума.
Една анкета е доста по-добър начин за "игнориране" отколкото игнора и личните "престрелки" да са ежедневие във форума.


Добре бе човек, не можеш ли да си изложиш тезата по-простичко и смилаемо? :)

itso.t написа:
Цецо написа:
Абе ти друга работа нямаш ли си? :)

Ако имаш оферта, ще се наложи да ти откажа. Не си търся бачкане.


Не ми схвана хумора, май :D

_________________
"Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.


Вто Дек 22, 2020 11:49 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Цецо написа:
Добре бе човек, не можеш ли да си изложиш тезата по-простичко и смилаемо? :)

По-просто от това?!?
Чекай да опитам.
"У бре, удри, удри, удри..."

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Вто Дек 22, 2020 12:00 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Цецо написа:
Не ми схвана хумора, май :D

Реципрочно... :D


Вто Дек 22, 2020 12:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 8:14 am
Мнения: 4572
Местоположение: Новата земя на племето Мутум'ба
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Аз пък предлагам тия теми за русия и китай да отидат в кошчето. И без друго никаква полезна информация не носят (който се интересува конкретно по тия въпроси - има си други форуми за целта). Аз винаги ги игнорирам така или иначе, но има индивиди които пишат САМО там, предвид че общата тематика на форума е съвсем различна

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Вто Дек 22, 2020 12:38 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 2:25 pm
Мнения: 4974
Местоположение: София
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Н'бабане Гт'муан'га написа:
Аз пък предлагам тия теми за русия и китай да отидат в кошчето. И без друго никаква полезна информация не носят (който се интересува конкретно по тия въпроси - има си други форуми за целта). Аз винаги ги игнорирам така или иначе, но има индивиди които пишат САМО там, предвид че общата тематика на форума е съвсем различна

+1


Вто Дек 22, 2020 12:45 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Ное 06, 2018 4:18 pm
Мнения: 1188
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Н'бабане Гт'муан'га написа:
Аз пък предлагам тия теми за русия и китай да отидат в кошчето. И без друго никаква полезна информация не носят (който се интересува конкретно по тия въпроси - има си други форуми за целта). Аз винаги ги игнорирам така или иначе, но има индивиди които пишат САМО там, предвид че общата тематика на форума е съвсем различна

Aналогично новините от цивилизования и нецивилизован :D свят също трябва да отидат там, има си новинарски сайтове за целта.


Вто Дек 22, 2020 1:32 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: tutiv ВЪН!
...като сме започнали, то май имаше сайтове за жици и микроконтролери... :D

А идеята кавгаджийските теми на Фред да отидат в кошчето не е нова...


Вто Дек 22, 2020 1:57 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Форума има един основен проблем - ползва се като кънтри бар.
Не е въпроса в това дали да ги има или не "общите приказки". Факт - технически теми се засират с кънтри коментари от които тръгват офтопици. Често стигащи до лични конфликти.
Не се чудете защо идват "индивиди" само за да се изцепят. И не се изкарвайте праведници, защото всеки от вас по един или друг начин е разводнявал тема, правил е лични квалификации, писал е обиди, държал се е високомерно и после е изтривал...
Чисто и просто темите с "полезната информация" всеки вече води по "лични канали". И това де-факто прави общността създадена около форума затворена.
Остатъка от форума т.нар. му "отворена част" е кънтри бар.
Помислете. Ако нямате опцията да пишете на лични или да се чуете директно с познат от форума. И всичката тази полезна информация минава през форума. Дали няма да ви пука за чистотата на тоя форум. И дали ще давате толкова лесно съвети - "игнорирай го и си свиркай.". Или "да бъдем толерантни", "нека има идиоти".

Не плачете колко зле бил форума или колко малко "полезна информация" намирате тука. Аз влизам тук от 15 години и полезната информация научена в публичната част на форума мога да я изброя на пръстите на двете си ръце.

Форума е общност. Не е банка с ноу-хау. И до колкото кънтри бара дава възможност за общуване - всеки и всяка тема са добре дошли.

ПС: Цецо, ако срещаш проблеми при смилането, казвай да помагам.

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Вто Дек 22, 2020 2:08 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: tutiv ВЪН!
незнам защо някои хора си мислят че с изтриването на някакви теми изведнъж ще започнат да се пишат повече технически неща и като отворят форума ще видят така очакваното ново и интересно
не, няма, колкото и да отваряш хладилника нищо ново няма да се появи докато не го сложи някой там
тия теми поне малко помагат да се държат останалите чисти и технически, не че бонго и тутив не обикалят и другаде да цапат ама поне можеш да го пратиш да си цапа в неговата тема

какво е спам ли - ами нека да видим, отваряш форума и виждаш 5 нови мнения в 4 поста и нито едно по темите и всичките от бонго
после дойде тутив и цифрите се смениха - 10 нови мнения в 4 поста, обаче 3 от тях по темата, но вероятно случайно
обиждал бил... мен що не обижда? щото не му пиша, мен пък бонго ме обиждаше и то без да съм го адресирал ма не съм седнал да пускам анкети, блокнах го и вече не си моря очите с трудни за асимилиране неадекватни полу изречения
когато чета по диагонал всичко се разбира когато е написано от грамотен човек, неадекватните постове затормозяват, подмятания ни в клин ни в ръкав и интриги затормозяват, няма нужда, блокнах 3 трола и всичко се оправи, не се губи смисъла на диалога щото те така или иначе не пишат много смислено или по темата


Вто Дек 22, 2020 2:33 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: tutiv ВЪН!
M-да, тия от средноизточните провинции пак усират правописа и граматиката напишат ли повече от два реда :D.
Колко пъти да им обяснявш, все тая, упoрити са хората, да не кажа тъпи. По въпроса за техническите проблеми са така да се каже с поляризирани филтри, виждат като далтонисти :D. По въпросите на естетиката и изказа хептен неспасяеми, е какво да ги правим такива?! :D


Вто Дек 22, 2020 8:36 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Май 17, 2016 7:02 am
Мнения: 943
Мнение Re: tutiv ВЪН!
:lol: Четете, и се смейте, от тука надолу, технически бисери има бая, и не само. :D
Кво ще друса с 25мА?! 8O
viewtopic.php?f=15&t=17604&start=105


Сря Дек 23, 2020 4:39 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: tutiv ВЪН!
Мдааа време е май да си ходиш...


Сря Дек 23, 2020 5:06 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Мнение Re: tutiv ВЪН!
тоя боклук, плод на съвеЦко-китайстата дружба, още ли не сте го разкарали!?


Сря Дек 23, 2020 6:18 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни