Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Бан на всички пропагандатори ... 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Бан на всички пропагандатори ...
Не виждам Бонго да е баннат, аз лично не съм и банвал никого, единствените юзери които съм администрирал са спам акаунти, за момента само трия постове и то един конкретен тип без значение от кого да. А за Ник и Уизард, нямам никакъв проблем да ги банна както тях така и всеки друг. Конкретно Ник ако трябваше да трия каквото не ми харесва, той щеше да е най-изтриваният, изтривам само такива свързани с Русия, без значение на кого са, когато водят до безмислени препирни и повтаряне на едно и също.
А за предупреждения и подобни, аз лично нямам нито време нито нерви, но в HWBG има правила, съответно предушреждения и наказания, и работят доста добре, а и няма друг начин като станат много потребителите. Тук са малко и не виждам смисъл, а и някой трябва да го прави, аз нямам проблем да трия спама но за повече нямам нито време нито желание.


Нед Юни 26, 2022 1:19 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: Бан на всички пропагандатори ...
като сме почнали с интригите - а тишо кога ще баннеш :D
ей тия пропагандаторите са и големи интриганти, женска злоба с мъжка сила

а аз нямам против да ме триеш и банваш когато пусна пропаганда, т.е. никога :)
другото без значение дали ти харесва или не ако е истина няма място за сръдни, и на мен не ми харесват много неща но когато е истина не съм седнал да рева

ако пък съм чак такъв трън в очите на "администрацията" не ми пречи и сам да се "банна" и да спра да пиша за да спят спокойно тия със слаби нерви
не че не съм плещил глупости през времето ама ако искате да "борите" дразги и караници - най добре да започнете от интригантите, всички ги видяхме, няма нужда да посочвам... щото винаги намират каква интрига да завъртят, ако не е русия ще е някакво изложение...


Нед Юни 26, 2022 5:04 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Бан на всички пропагандатори ...
Ами не мисля , и че съм те трил, освен тогава когато е било част от цяла дискусия която съм изтрил, но то май веднъж само е било.
Да ти кажа по едно време, всяко второ мнение ти беше еднотипно плюене по американците, което си става пропаганда, но скоро не е било.
Работя много хора, ако уволнявам всеки който не ми харесва ъо ще трябва да работя сам със себе си, същото важи и за събконтракторите ни, та отдавна съм разбрал, че не е важно дали нещо ти харесва или не, ако не ти пречи значи не е твоя работа.
Та не защото съм привърженик на свободата и демокрацията, а защото не ми пука кой какво мисли няма и да тръгна да трия или банвам, но това не означава че ако някой зацикли на 3 изречения няма да бъдат изтрити, или за 586-ти път да се нищи дали руснаците са мародерствали хладилници, или украинците са затрили 5 човека и искат да го препишат на руснаците ...


Нед Юни 26, 2022 8:44 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Мнение Re: Бан на всички пропагандатори ...
повтаряне не е пропаганда, бъркаш 2 различни неща, едно е да обясниш отново на някой защото му е трудно да разбере, друго е някой да цикли с чужда пропаганда която няма нищо общо с реалността, ако нещо съм повторил то е защото някой се е набирал на клавиатурата да се пъне с мен за неща за които съм бил прав, и за неща които съм виждал че предстоят, не защото съм ванга, а защото историята се повтаря, и както времето показа - наистина съм бил прав, но доблест не всеки има да си признае, все тая....
на някои хора не им понася да им казват истината в прав текст, дори веднъж, тъй че разбирам защо се впрягат, и все пак не виждам причина да се трие нещо което е истина, виж тия другите дето се спукваха да флудят с пропаганда, и то без да им плащат - това не го разбирам и за това съм съгласен да се трие, защото е нещо съвсем различно, при тях няма диалог, логика или комуникация, просто флудене като от ниско интелигентен бот

ноооо, аз съм никой да решавам каквото и да било, сега ти си човека, каквото направиш това ще е


Пон Юни 27, 2022 7:09 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Бан на всички пропагандатори ...
Абе то всяко нещо е според вкуса, и на мен не ми е люто пък другите не могат да го ядът, а това пък дето на ъайландчеъо не му средно на мен ми е в повечко ... Повтарянето на едно и също нещо е дразнещо, особенно ако се случва твърде често.


Пон Юни 27, 2022 10:11 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 7:25 pm
Мнения: 2276
Мнение Re: Бан на всички пропагандатори ...
Mила родна картинка...
Стига вече. Който иска, знае къде да ме намери.

_________________
Две плюс две е приблизително равно на четири. Факт!


Вто Юни 28, 2022 10:15 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Фев 26, 2006 5:52 pm
Мнения: 10356
Местоположение: Добрич
Мнение Re: Бан на всички пропагандатори ...
sthx написа:
Стига вече.


+1
Мисля, че Рек беше казал че не иска да бъде детска учителка. Така или иначе повече тук не сме първа младост и ни е твърде късно някой да ни поучава кой как трябва да се държи...
Единствената смислена модерация е да не се позволяват прекалени ексцесии и очевидни лични обиди. Другият вариант е тотално премахване на общи приказки и политически теми, нещо което според мен не е добра идея но е вариант.

едит: И директното триене е кофти идея. Даже и чисто технически - колко често трябва да следим форума, а?


Вто Юни 28, 2022 11:30 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни