Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1092 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73
Любопитно 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
мда... като не издържи пропагандата срещу фактите и започват малоумията
други малоумия? пак ли ще отваряш работа на реконструктора?


Съб Май 15, 2021 3:45 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
Междувпрочем - по време на една от войните срещу арабеските, израелците са опукали един американски кораб, при това, съвсем целенасочено.

Това, като повод за напъни на кухи кратуни. :D

PS:

Моето мнение, че реконструкторът трябваше много отдавна да те банне. Ти се явяваш комунистическото кречетало на форума.
Как не ти омръзна да дрънкаш едно си също нещо?


Съб Май 15, 2021 4:37 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
Аз вчера изгледах руски рекламен филм за мощните руски безаналогови самолети, ракети и т.н., а днес един по-безпристрастен, май пак от руснак но не от Русия, със заглавие "Хартиената мечка". От безаналоговите Су-57 в момента само 1 (един) е всъстояние да излети, джепането масово се състои от СССР-ски остатъци, бомбардировачите рядко имат насочваема бомба, на летците не им дотигат часове полет и т.н. Причина: недостиг на деньги, но Путин все повече лае.
А за ПВО-то разбрахме от Сирия и Нагорни Карабах... Един дрон е по-евтин от ракетата която евентуално би го унищожила. :idea: Отделно, че са разработени тактики за подигравка с досегашните ПВО.
Ракетите на Хамас са (май) "любителски" и пак супер-дупера на Израел не преддпази 100% градовете си.

Най-доброто е да няма война, всичко друго са глупости. Нали сте виждали по филми как стадото с радост отива да бъде заколено и който има късмета да се върне разбира, че лошото тепърва предстои и целият му героизъм е бил джамба, всичкият зор бил защото няколко пидерунгели си мерели пишките.


Последна промяна bongo_x2 на Съб Май 15, 2021 5:19 pm, променена общо 2 пъти



Съб Май 15, 2021 5:04 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
Руснаците знаят да правят оръжие. Това, нееднократно е доказано и тук, спор, няма.

По-важно е това, в чии ръце се намира дадено оръжие.

На израелеца и хартиена пушка да му дадеш, пак ще се справи, на арабина и златно оръжие да му дадеш, пак ще се насере.


Съб Май 15, 2021 5:16 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
И не бих се фукал, че мога да унищожа целия свят, докато народът ми масово мизерства!

К'во се сетих: миналото лято в селската къща жената с лекота ми разкара зимните покрития на прозорците, че да ги почистела. За точно тези прозорци изобщо не ми пукаше колко са чисти, но есента ми отне повече от седмица да ги зазимявам наново, т.е. то развалянето е лесно, но правенето?


Последна промяна bongo_x2 на Съб Май 15, 2021 5:31 pm, променена общо 1 път



Съб Май 15, 2021 5:23 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
ти обиждаш, мен да банва? а сега де... пак ти казвам - слез на земята
не съм за комунистите, а съм против тероризма, ако казвам нещо против тероризма, и това не ти харесва защото застрашава пропагандата в която живееш - проблема си е твой
това че някой се е облякал във власт докато извършва терор и военни престъпления не го прави по-малък терорист - ако и това не разбираш, пак проблема си е твой
ако продължаваш да компенсираш издишаща пропаганда с обиди - пак проблема си е твой, та ако ще и аз да отнеса бан

моето мнение е че психически слабите не понасят истината и реалността, за това им се налага да живеят в измислени илюзии и пропаганда


Съб Май 15, 2021 5:24 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
За каква истина, реалност и факти ми говориш, когато дрънкаш само общи приказки ?

Мен ме упрекваш, че съм си формирал мирогледа от пропагандата. Но аз ти давам факти. Дати и събития, които са историческа обективност, но ти, очевидно си неспособен да ги интерпретираш.

Вземи прочети прословутата реч на Андрей Громико пред ООН и ще разбереш, че Израел е създаден не от САЩ а с благословията на СССР.

Що така?

В последствие Израел създава и ядреното си оръжие, умело криейки това от целия свят, в т. ч. и от САЩ.

Ето такива ми ти работи............. Само трябва повече да мислиш и по-малко да лапацолиш.


Последна промяна lcr на Съб Май 15, 2021 5:36 pm, променена общо 1 път



Съб Май 15, 2021 5:32 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
:mrgreen: nik


Съб Май 15, 2021 5:33 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
нека се придържаме към фактите, не "лапацолене" което критикуваш а дефакто само това правиш
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0 ... 0%BB%D0%B8
Цитат:
Израел нито отрича, нито потвърждава притежанието на ядрено оръжие от своя страна, и никога не е изпробвал такова. Въпреки това мнозина изследователи предполагат, че Израел е ядрена сила

предположенията не са факти :!: нито "изследователите" които служат на нечия пропаганда, само фактите са важни, не кой какво си мисли

с това мисля да те оставя да си живееш с илюзиите и пропагандата, успех, надявам се да схванеш намека и да не се наложи да отидеш при блокираните обонговци


Съб Май 15, 2021 5:46 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
Ха-ха - "Нито отрича, нито потвърждава". Това ли са ти фактите?

Абе я по-добре продължавай да се "учиш" от пропагандата. Тя е измислена за такива, като теб :D


Съб Май 15, 2021 7:03 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
елементарна логика ти липсва, липсата на факти по дадена тема само по себе си дефакто е факт, обаче фабрикуване на факти когато липсват такива вече е пропаганда
тъй че продължавай в същия дух, ама вече от отбора на обонговците, че стана досаден с тая пропаганда
честито, да си знаеш да не се напъваш повече (въпреки че като гледам в другата тема колко отчаяно молиш за вниманието ми, вероятно няма да се спреш, но поне няма да ти чета повече простотиите)


Съб Май 15, 2021 8:18 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Любопитно
- Вярно ли е, че имаш огромен к*р?
- Не бе, само 5см ми е.
:D


Нед Май 16, 2021 10:47 am
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1092 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни