Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
STM32F072 защита от четене. 
Автор Съобщение
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Само мога да гадая какви бутони са ти монтирали във фабриката, за какво служат и защо ги натискаш...
Едно е сигурно - прескача ти плочата. Виж дали имаш бутон за оправяне на такъв проблем. Ако има го натисни, че е досадно да повтаряш едно и също. :D


Нед Мар 14, 2021 9:14 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
itso.t написа:
Само мога да гадая какви бутони са ти монтирали във фабриката, за какво служат и защо ги натискаш...
Едно е сигурно - прескача ти плочата. Виж дали имаш бутон за оправяне на такъв проблем. Ако има го натисни, че е досадно да повтаряш едно и също. :D


Ето отново търсиш внимание, щял да игнорира, а очите му като на заварчик станали да се взира кога ще дойде следващия отговор.
:D


Нед Мар 14, 2021 10:56 pm
Докладвай
Профил ICQ
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Забавлявам се изучавайки нисшите създания... :D


Пон Мар 15, 2021 12:14 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:23 pm
Мнения: 3545
Местоположение: Високо в планината
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Само да не спрете закачката си, че се забавлявам като ви чета. Явно с напредването на възрастта човек наистина се вдетинява :)
Наскоро се оплаках на един приятел ( малко по-малък от мен) и той ми вика "я, криза на средната възраст, колко сладко" :D Всяка възраст с предизвикателствата си ...

_________________
Хайде де!


Пон Мар 15, 2021 8:44 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
itso.t написа:
Забавлявам се изучавайки нисшите създания... :D


Под микроскоп ли?


Вто Мар 16, 2021 12:24 am
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
dan написа:
Само да не спрете закачката си, че се забавлявам като ви чета. Явно с напредването на възрастта човек наистина се вдетинява :)
Наскоро се оплаках на един приятел ( малко по-малък от мен) и той ми вика "я, криза на средната възраст, колко сладко" :D Всяка възраст с предизвикателствата си ...



Никаква криза не е, ами дърт пръч търсещ внимание във форум за микроконтролери, в тема за STM32. Поне да беше написал нещо по темата. Много отдавна съм обявил този форум за умрял. Друго освен спам, руски тролове, безумни политически размисли и дискусии няма.
В интерес на истината, крадев колкото и безумен да беше, беше прав за едно тук е пълно с умници, като онзи горния изследовател, дето само гледа да е последен в "дискусията" а на практика не могат и връзките на обувките да си вържат...

Сигурно от щастие, че не съм му отговорил и че е последен в тоя спам, се е напил поне няколко пъти. Жалка работа...


Вто Мар 16, 2021 12:39 am
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:01 pm
Мнения: 1952
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Tisho написа:
...Много отдавна съм обявил този форум за умрял. Друго освен спам, руски тролове, безумни политически размисли и дискусии няма.
...

Аз като също "дърт пръч, който гледа да е все отгоре", накратко Козирог. След дълго четене на "темата" с увиснало чене ми дойде един стар виц. Знам, че много от дъртите пръчове тук го знаят и съм готов да си платя глобата с по една бира за всеки. Но ето го и вица:
"Едно джудже всеки ден минавало покрай бар-а. Спирало пред входа. Заставало на ръце. И както е така с главата надолу, ходейки на ръце влизало в бар-а, поръчвало си едно двойно уиски. И както си е така на ръце го изпивало. Голямо шоу. Голяма атракция за бар-а и за клиентите му.
След това джуджето пак ходейки на ръце излизало от бар-а. Пред входа заставало на крака и си отивало у дома."

Що така не знам?!? (да открадна репликата от един друг дърт пръч тука)

Това беше "виц-загадка". Защо джуджето правело така?
Отговорът, който повечето от Вас знаят:
"Защото се било зарекло кракът му повече да не стъпва в тоя бар." :)

_________________
Най-опасният враг на истината и свободата е мнозинството.


Вто Мар 16, 2021 8:55 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 3742
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Пичове, приканвам ви да се държите малко по-сериозно и прилично. Не казвам 'толерантно", щото съм я напразил тая дума. Не се подкачайте от глупости, пийте се редовно хапчетата ( аз как си ги пия?! ). Иначе форумът съФсем ще отиде в киреча.


Вто Мар 16, 2021 10:58 am
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:23 pm
Мнения: 3545
Местоположение: Високо в планината
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Tisho написа:

Много отдавна съм обявил този форум за умрял. ...

Не си прав, виж последните няколко теми, които съм пуснал, коментарите са си съвсем на място. Иначе си е вярно, че общите приказки са доста последно време, но пак е по-интересно и полезно да видиш гледната точка на човек от нашите среди, отколкото на писач в дневник или бг-мама.

Едит : и тази тема разводнихме до безобразие
Вчера ми излезе някакъв фиид за anti tamper mesh. Някой използвал ли е такъв подход?

_________________
Хайде де!


Вто Мар 16, 2021 11:03 am
Докладвай
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Tisho написа:
...Много отдавна съм обявил този форум за умрял.

Ако съдим за форума по твоето участие в него, да, така е. Последните ти включвания са единствено с цел да се заядеш с някого или да напишеш поредния си кисел коментар.
Разбира се не мога да те видя за последното. Пишеш според интелектуалния ти потенциал. Колкото е - толкова. Нищо не може да се направи. Жалко, но това е положението.
Това се вижда много добре в двата ти последователни поста де - от 0:24 и 0:39.
В 0:24 си се изходил. След това си прочел какво си изходил, и явно недоволен от плоската си мисъл в 0:39 си решил да допълниш с мъдрости - досущ като изваяни от интелекта на бурдюр. :D
Оценявам и двата ти поста като прости и плоски, казано по-тактично. :D

Tisho написа:
...Друго освен спам, руски тролове, безумни политически размисли и дискусии няма.
В интерес на истината, крадев колкото и безумен да беше, беше прав за едно тук е пълно с умници, като онзи горния изследовател, дето само гледа да е последен в "дискусията" а на практика не могат и връзките на обувките да си вържат...

Сигурно от щастие, че не съм му отговорил и че е последен в тоя спам, се е напил поне няколко пъти. Жалка работа...

Казвал съм го и друг път. Не е редно да пишеш във форума гледайки се в огледалото.
Пробвай с нещо оригинално, че ме отегчаваш, а предполагам и съфорумниците ни...


Вто Мар 16, 2021 11:20 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
bateAz написа:
Пичове, приканвам ви да се държите малко по-сериозно и прилично. Не казвам 'толерантно", щото съм я напразил тая дума. Не се подкачайте от глупости, пийте се редовно хапчетата ( аз как си ги пия?! ). Иначе форумът съФсем ще отиде в киреча.


Той си е там без изгледи да се завърне. За съжаление... :(


Вто Мар 16, 2021 7:24 pm
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Zdrav написа:
Tisho написа:
...Много отдавна съм обявил този форум за умрял. Друго освен спам, руски тролове, безумни политически размисли и дискусии няма.
...

Аз като също "дърт пръч, който гледа да е все отгоре", накратко Козирог. След дълго четене на "темата" с увиснало чене ми дойде един стар виц. Знам, че много от дъртите пръчове тук го знаят и съм готов да си платя глобата с по една бира за всеки. Но ето го и вица:
"Едно джудже всеки ден минавало покрай бар-а. Спирало пред входа. Заставало на ръце. И както е така с главата надолу, ходейки на ръце влизало в бар-а, поръчвало си едно двойно уиски. И както си е така на ръце го изпивало. Голямо шоу. Голяма атракция за бар-а и за клиентите му.
След това джуджето пак ходейки на ръце излизало от бар-а. Пред входа заставало на крака и си отивало у дома."

Що така не знам?!? (да открадна репликата от един друг дърт пръч тука)

Това беше "виц-загадка". Защо джуджето правело така?
Отговорът, който повечето от Вас знаят:
"Защото се било зарекло кракът му повече да не стъпва в тоя бар." :)


:D


Вто Мар 16, 2021 7:25 pm
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
itso.t написа:
Tisho написа:
...Много отдавна съм обявил този форум за умрял.

Ако съдим за форума по твоето участие в него, да, така е. Последните ти включвания са единствено с цел да се заядеш с някого или да напишеш поредния си кисел коментар.
Разбира се не мога да те видя за последното. Пишеш според интелектуалния ти потенциал. Колкото е - толкова. Нищо не може да се направи. Жалко, но това е положението.
Това се вижда много добре в двата ти последователни поста де - от 0:24 и 0:39.
В 0:24 си се изходил. След това си прочел какво си изходил, и явно недоволен от плоската си мисъл в 0:39 си решил да допълниш с мъдрости - досущ като изваяни от интелекта на бурдюр. :D
Оценявам и двата ти поста като прости и плоски, казано по-тактично. :D

Tisho написа:
...Друго освен спам, руски тролове, безумни политически размисли и дискусии няма.
В интерес на истината, крадев колкото и безумен да беше, беше прав за едно тук е пълно с умници, като онзи горния изследовател, дето само гледа да е последен в "дискусията" а на практика не могат и връзките на обувките да си вържат...

Сигурно от щастие, че не съм му отговорил и че е последен в тоя спам, се е напил поне няколко пъти. Жалка работа...

Казвал съм го и друг път. Не е редно да пишеш във форума гледайки се в огледалото.
Пробвай с нещо оригинално, че ме отегчаваш, а предполагам и съфорумниците ни...


Предлагам да се разкараш от темата МИ, докторе, и да ходиш да оценяваш/осираш някъде другаде и някой друг, тук се осра титанично с тънките ти намеци, обиди и квалификации, които едва ли ще имаш достатъчно здрави гащи да ми ги кажеш наживо!!!!!!

От всичко най мразя интригантите измислящи си постоянно сценарии как да очернят другите, като гледам си точно такъв, радък такъв един, така, че ако обичаш не ми се навирай повече пред очите!!!

По ясно от това няма как да ти го напиша докторе!!!!


Вто Мар 16, 2021 7:29 pm
Докладвай
Профил ICQ
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
Tisho написа:
Предлагам да се разкараш от темата МИ, докторе...

Продължаваш да си досаден и скучен събеседник...
Не си изпускай нервите. Забавлявай се както правя аз. :D
Аз ти предлагам да не ми предлагаш нищо. Твоя тема може да има в твоят форум. Тук не може. Тук може да има тема започната от теб, но това не ти дава привилегии да определяш кой и какво да пише в нея.
Толкова по въпроса за шефските наставления. :D
Да не говорим, че Даниел не разрешава да приключим дискусията. :D

Tisho написа:
...тънките ти намеци, обиди и квалификации, които едва ли ще имаш достатъчно здрави гащи да ми ги кажеш наживо...

Ооо, батка. Може би с винкел? Ти си моят нов идол. :D
А сега се върни назад в темата, виж кой е започнал с педалските си намеци и ще разбереш защо дискусията се е развила по подобен начин.

Tisho написа:
...От всичко най мразя интригантите измислящи си постоянно сценарии как да очернят другите, като гледам си точно такъв, радък такъв един, така, че ако обичаш не ми се навирай повече пред очите!!!

По ясно от това няма как да ти го напиша докторе!!!!

Сподели твоите терзания с психоаналитика си. Едва ли някой освен него се вълнува какво мразиш.
Интригант казваш. Сплетни, едно друго. Явно си решил да се изложиш безмерно. Засега се справяш относително добре. Липсва ти само един финален щрих, но аз безвъзмездно ще ти помогна и ще го сложа вместо теб.

Поглеждаме по-назад в темата и попадаме на думите ти как си бил натискал някакви бутони. Тоест, в прав текст казваш, че си писал провокативни мнения за да предизвикаш интриги и / или скандали.

За по-подготвените форума предоставя и друга любопитна информация.
След предпоследните ти изхождания на 16.03 в 0:24 и 0:39 ч., в 0:41 отново си посетил форума.
Интересно. По това време на денонощието няма особена активност. Какво ли си очаквал да откриеш? Или си минал да провериш дали някой не е писал след теб за да продължиш с изхожданията си. Тоест, чакаш "на гюме" някой да напише нещо за да продължиш да раздухваш евентуален конфликт...
Предполагам че горните ти действия са продиктувани от това, че ти не си интригант. А какво ли щеше да бъде ако беше такъв? :D

Часа в който са написани не малка част мненията ти навежда и на други мисли, но за разлика от теб, аз няма да спекулирам с предположения дали си ги писал след употреба на "силата". :mrgreen:


Сря Мар 17, 2021 10:23 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 10:24 pm
Мнения: 1923
Местоположение: Габрово
Отговори с цитат
Мнение Re: STM32F072 защита от четене.
itso.t написа:
Tisho написа:
Предлагам да се разкараш от темата МИ, докторе...

Продължаваш да си досаден и скучен събеседник...
Не си изпускай нервите. Забавлявай се както правя аз. :D
Аз ти предлагам да не ми предлагаш нищо. Твоя тема може да има в твоят форум. Тук не може. Тук може да има тема започната от теб, но това не ти дава привилегии да определяш кой и какво да пише в нея.
Толкова по въпроса за шефските наставления. :D
Да не говорим, че Даниел не разрешава да приключим дискусията. :D

Tisho написа:
...тънките ти намеци, обиди и квалификации, които едва ли ще имаш достатъчно здрави гащи да ми ги кажеш наживо...

Ооо, батка. Може би с винкел? Ти си моят нов идол. :D
А сега се върни назад в темата, виж кой е започнал с педалските си намеци и ще разбереш защо дискусията се е развила по подобен начин.

Tisho написа:
...От всичко най мразя интригантите измислящи си постоянно сценарии как да очернят другите, като гледам си точно такъв, радък такъв един, така, че ако обичаш не ми се навирай повече пред очите!!!

По ясно от това няма как да ти го напиша докторе!!!!

Сподели твоите терзания с психоаналитика си. Едва ли някой освен него се вълнува какво мразиш.
Интригант казваш. Сплетни, едно друго. Явно си решил да се изложиш безмерно. Засега се справяш относително добре. Липсва ти само един финален щрих, но аз безвъзмездно ще ти помогна и ще го сложа вместо теб.

Поглеждаме по-назад в темата и попадаме на думите ти как си бил натискал някакви бутони. Тоест, в прав текст казваш, че си писал провокативни мнения за да предизвикаш интриги и / или скандали.

За по-подготвените форума предоставя и друга любопитна информация.
След предпоследните ти изхождания на 16.03 в 0:24 и 0:39 ч., в 0:41 отново си посетил форума.
Интересно. По това време на денонощието няма особена активност. Какво ли си очаквал да откриеш? Или си минал да провериш дали някой не е писал след теб за да продължиш с изхожданията си. Тоест, чакаш "на гюме" някой да напише нещо за да продължиш да раздухваш евентуален конфликт...
Предполагам че горните ти действия са продиктувани от това, че ти не си интригант. А какво ли щеше да бъде ако беше такъв? :D

Часа в който са написани не малка част мненията ти навежда и на други мисли, но за разлика от теб, аз няма да спекулирам с предположения дали си ги писал след употреба на "силата". :mrgreen:



Това е да си боклук без никакво възпитание и усет, ти го гониш той се навира, на всичкото отгоре се държи като пропаднал български политик.

Какъв е този Даниел? Някоя нова интрига ли съчиняваш?

Честно казано знам, че съществуват такива хора с безгранична наглост, обикновено се срещат по улиците карат в насрещното и казват "кво ми пука", но някакси е доста прекалено такива хора да се подвизават във форум в който уж пишещите са доста по различни.

Айде пак се оплаквай че ти е безинтересно и някой друг все ти сере в гащите. Като ти е безинтересно защо интригантстваш???

Такива като теб с лопата да ги ринеш, нито ще ми липсваш, нито ще се сещам за поредния плевел дето ми се мотае в краката и най голямото ми притеснение за такъв плевел е ако го настъпя дали няма да ми изцапа обувките.

Кратко и ясно още веднъж, че на такива като теб трябва да се повтаря по много пъти от веднъж не разбират: Боли ме целия за тебе и интригите ти, ти ми цапаш темата, не аз твоята!!!!

Това ще ти отговарям всеки път в темата ми докато не схванеш, че си нежелелан.

Ето още веднъж за по сигурно, чети бавно и полека:
Боли ме целия за тебе и интригите ти, ти ми цапаш темата, не аз твоята!!!!


______
@Реконструктор, отдавна е време да пратиш тази тема на боклука, нищо, че интриганта ще се изяде от яд, че няма да има къде да се изявява.

Аз мисля, че приключих с този умрял форум.
Нито ще пиша повече нито ще чета, и без това го правех по навик, от времето когато този форум беше жив....


Сря Мар 17, 2021 11:20 am
Докладвай
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни