Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 490 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща
Новини от цивилизования свят 
Автор Съобщение
Ранг: Професионалист
Ранг: Професионалист

Регистриран на: Чет Авг 27, 2015 10:54 am
Мнения: 539
Отговори с цитат
Мнение Новини от цивилизования свят
Интересно ми е Путин , като Хитлер , Садам, или Кадафи ще свърши ?

_________________
www.ev-bg.com


Чет Фев 24, 2022 4:51 pm
Докладвай
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
На мен ми е по-интересно, какви пакости ще направи, преди да свърши.

Един добър поглед върху ситуацията:

https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10961212


Чет Фев 24, 2022 5:00 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:06 pm
Мнения: 367
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Stoi написа:
Интересно ми е Путин , като Хитлер , Садам, или Кадафи ще свърши ?



И Мисията на Твоят Животец е да узнаеш отговорът на Тоя Въпрос ли е ???

(не си хаби клавиатурата да ми отговаряш - Въпросът ми е провокативен и заядлив и хич не ми пука как ще реагираш или отвърнеш - което не променя Фактите , че Путин е политик от калибърът който променя Човешката История !
За него ще се говори и след 200 години !!
Да !!! )

_________________
Първата жертва на войната пада ... Истината !


Чет Фев 24, 2022 5:11 pm
Докладвай
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
ще свърши като човека върнал русия на световната карта и освободил украйна от окупаторите ( и не само украйна, само за последните няколко месеца спаси няколко държави от опити за преврати организирани от хамериканосите )

чудно какъв ли поглед може да има един от многото слуги на хамериканосите, който да не забравяме че им помагаше за заробването и на България


Чет Фев 24, 2022 5:16 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
От доста време насам, западът твърдеше, че съществува реална опасност, Русия да нахлуе в Украйна. Ушанките твърдяха, че тези твърдения представляват проста пропаганда.
От друга страна, ден не минаваше, без Путин или Лавров да правят официални изявления, че Русия изтегля войските си от пограничните райони и че няма никакви намерения да напада Украйна.

Та сега и впредвид на горното и на случващото се, нека ушанките да се поупражняват пак на тема "пропаганда".


Чет Фев 24, 2022 5:30 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 7:44 pm
Мнения: 2798
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
nik написа:
чудно какъв ли поглед може да има един от многото слуги на хамериканосите, който да не забравяме че им помагаше за заробването и на България


+1

даже гласувах за него с цялата си наивност уж като добрия избор, а не избор за по-малкото зло ... (не че е имало за кой друг да избера да гласувам де)
Толкова ми е бил акъла ...


Чет Фев 24, 2022 5:40 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
ЛЦР, при толкова много облъчване и изгубената представа за реалност съвсем разбираемо е да объркаш хронологията и детайлите

месеци наред ингилизите пращат оръжия към украйна, което светна лапмичката на руснаците че нещо се готви
в резултат на което русия предложи примирие с нато и да спрат приближаването към русия, което съвсем очаквано беше игнорирано напълно
рисия предупреди че провокациите които натовците правят ще доведат до ескалация - това също беше игнорирано, вместо това започнаха още повече оръжие да пращат на зеленски и да го агитират за повече провокации
русия може да не иска да се занимават с украйна но при постоянни провокации от наглярите путин избра по-малкото зло, вместо веднага да напада първо призна независимост
зеленски не се усети че е време да се спасява и да ходи някъде на топло да си харчи рушветите, вместо това постави ултиматум "или дайте дата за присъединяване към нато или започваме да правим ядрени оръжия", щото вече започна да се усеща че само го баламосват и подкрепа няма никаква, само голи обещания
от нато естествено започнаха да шикалкавят защото влизане на украйна в нато означава гарантирана сериозна война, и за това се измъкнаха по терлици и оставиха зеленски да се спасява
путин пък на своя страна отново беше оставен без избор - никой не иска ядрено оръжие в задния двор в ръцете на малоумен продажник, който изпълнява заръки на англосаксонците
и те така, и да нямаш намерения, понякога обстоятелствата се променят и се налага да си промениш намеренията

дали го е грижа за руснаците в донбас - може да се поспори, но дали иска алчни нагляри като хамериканосите в задния си двор? тук спор няма


Последна промяна nik на Чет Фев 24, 2022 5:53 pm, променена общо 1 път



Чет Фев 24, 2022 5:43 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Кой се е объркал с хронологията и не само, може много лесно да се изясни. Но с толкова повърхностни разсъждения, които правиш, за мен се очертават следните 2 хипотези:

1 - Главата ти е завряна до рамената в задника.
2 - Всъщност правиш пропаганда в полза на САЩ.


Чет Фев 24, 2022 5:52 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
ЛЦР - отдавна се вижда чия глава къде е завряна
ако някой ден успееш да се излекуваш от облъчването, започни да четеш новините не с 1 ами с 3 на ум, че най-вероятно е манипулация и пропаганда за такива като теб, и вместо да кълвеш като шаран на празна кука, се запитвай от време на време защо изричат точно тези лъжи а не някакви други лъжи, какво изкривяват и защо го изкривяват, и тогава ще започнеш да навързваш нещата, до тогава все ще си в чуденка защо така се случват нещата и ще ти се налага да се водиш по чужд акъл както сега направи с продажника петър стоянов

само днес за няма и час чух най малко 1000 лъжи от всички български медии слугуващи на хамериканосите


Чет Фев 24, 2022 6:00 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27998
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Аз лично си мисля че нищо кой знае какво няма да стане. Целта е в Украйна да има правителство ако не про руско то поне да не е про американско. Запада можеше много лесно да реши нещата но явно не са това интересите им. Точно както 90-те американците бомбардираха Югославия и я разпарчатосаха, точно така сега Путин действа в Украйна и се позовава на същите причини. 90-те САЩ не ги беше грижа за мнението на Русия, днес Русия не ги е грижа за мнението на САЩ :). Нищо ново под слънцето, този процес каточе ли от самото начало беше диктуван от запада, организираната революция, последвалите действия срещу руско говорящото население. Според мен който го е организирал е очаквал още преди години да се случи това което се случва днес, въпреки че ние не знаем дали се случва това което медиите отразяват, не знаем дали тия взривове около Киев са в следствие на Руски ракети или не им се приписват и неща които не правят. Със сигурност ще "омиротворят" въпросните провинции, или вече само провъзгласили се републики. От там насетне логична стъпка е да подмени управлението но това може и да не е толкова лесно. Не мисля, че Путин има каквито и да е мисли за присъединяване на Украйна към Руската Федерация, може би някои части от Украйна но едва ли цялата Украйна.


Чет Фев 24, 2022 6:02 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
то след сина на байдън и други като него от украйна останаха само огризки, едва ли някой има интерес вече там, нищо чудно и за това да я пожертваха в името на нови санкции и оръжейни сделки
ама ти гледай майтап след 7 години западна окупация накрая да не се окаже че русия ще докара демокрация в украйна


Чет Фев 24, 2022 6:10 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 11:48 am
Мнения: 4717
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
аз съм отвратен от българските медии ... толкова глупости не бях чел
а цялата "война" я има в тубата....

_________________
main[-1u]={1};


Чет Фев 24, 2022 6:32 pm
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27998
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Там демокрация няма да има, на младите украинци в главата им е само как да додрапат до Европа, по възможност северозападна :) UK излезе което е много разочароващо, но все още има Германия, Франция, Холандия и др. в крайна сметка и за Испания и Италия ще се прежалят. Това мен ако питаш предизвика революцията, натиснаха им правилното копче. Американците не знам какво толкова са опоскали, те си бяха опоскани по принцип, имат земеделие имат и определени суровини и горе долу това. Имаше няколко по-големи американски проекта, минна индустрия основно но не само, но нещо не потръгнаха, по няколко от тях уж работихме но нещата се провалиха, отказаха се да инвестират, това още преди революциите. Украйна има доста бедни региони, ако се присъединят към ЕС ще намажат основно големите европейски хранителни вериги, т.е. Австрия, Германия и Франция. Самите американци в момента не виждам каква изгода могат да имат, освен ако не е търсенето на повод за санкции срещу Русия.
От тия санкции най-много ще пострада Европа, Русия ще намери къде да си продава газа и петрола, но без тях и като махнеш и доставките на стомана, алуминий, титан и куп други суровини от Русия икономиката на европа а и не само ще гризне дръвцето.


Чет Фев 24, 2022 6:38 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
А бе прочетох из нета, гледам, слушам и не вярвам на ушите си! Някой на ясно ли е какво всъщност става?
Единственото сигурно (май) е, че Путю одобрил нахлуване в Донбас, но там според местните не е Украйна.
Това пак си е п*растки акт, но какво да кажа за предварително обявените санкции срещу Русия, отделно от колко време западняците тръбят за нахлуване в Украйна.
Никога не съм уважавал Путю, но продължавам да не вярвам, че би навлязъл на истинска украинска територия, по-скоро нещо като в Афганистан би направил. Ама той и Хитлер не е тръгнал от Франция, да речем, щ видим кой е по-луд.
Най ми е интересно какво пишат по руските форуми, ама сега имам друга работа, после.


Чет Фев 24, 2022 6:42 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 7:44 pm
Мнения: 2798
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Баси, наистина ли нещата стоят така? Даже и 50% да е промивка, пак си струва да се чуе...


Чет Фев 24, 2022 7:40 pm
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 490 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни