Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 490 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Новини от цивилизования свят 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Рядко се среща, човек, който в момента е на около 60 и който да припада по соц-а. Това са по-скоро хора, около 40 - те, които от соц-а помнят само "лютеницата на баба" и хубавото детство.

Руският "мед", който съм вкусвал в онези времена, за един живот, ми стига. Не искам това за своите деца и внуци.


Сря Мар 02, 2022 11:39 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
ох душици заблудени, никой не припада по соца, това са само илюзиите ви които нямат нищо общо с реалността, ОТНОВО !!! ( не ви ли писна постоянно да сте толкова далеч от реалността? или вече ви е навик да сте постоянно в грешка? )

от пра-дядо ми та чак до баща ми знам истории колко са страдали от комунизма, реално от как дойде "демокрацията" заживяхме като бели хора, пари бол, бизнеси различни, почти целия ми трудов стаж с малко изключене е минал като собствен бизнес, с който абсолютно сам се издържам без никаква чужда помощ и съм напълно доволен, това обаче не означава че щом сега живея по-добре, трябва да си кривя душата пред фактите за настоящето, и да държа главата дълбоко заровена в задника си както правите вие

стига неадекватни изцепки с неща които никой не е казвал, който кавото е имал да казва - го е казал, това че вие не сте в състояние да го асимилирате си е ваш проблем, и гадаене с някакви измислени истории няма да ви реши проблема


Сря Мар 02, 2022 11:52 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Иди на лекар. Може би не е късно.


Сря Мар 02, 2022 11:57 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
lcr, извинявай но точно при теб нещата звучат като промит мозък. Тук никой не тъжи по комунизма, но фактите са факти, ако тогава образованието ние било по-добро е било по-добро, ако здравеопазването е били по-добро е било по-добро, ако сме имали по-добре развита промишленост сме я имали, това са факти. Никой не казва, че старото време трябва да се върне, но ти както и много други правите автоматично асоциации, не приемате фактите а започвате да ги тълкувате. Това като да се прибереш от рбаота, да кажеш на жена си уморен съм и не ми се яде, и след това цяла вечер да те анализира ти с кого и къде си ходил, какво си правил, защо не си гладен, любовницата ли те храни .... а ти просто не си гладен.


Чет Мар 03, 2022 12:00 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Както и да ти звуча, аз съм видял, каквото съм видял и всичко, което говоря е резултат от това, което съм изпитал на собствения си гръб.

А вие ми говорите за пропаганда и промити мозъци.

Ако само с пропаганда и промивки си обяснявате човешките нагласи, то много жалко за вас.


Чет Мар 03, 2022 12:06 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
целта на западната пропаганда е да изключи логическото мислене и да придаде конкретна нагласа на индивида
докато показваш само нагласа без никакво логическо мислене дефакто доказваш че си изцяло под контрола на пропагандата


Чет Мар 03, 2022 12:12 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Така е. Ти си доказателството. Е - може би не на западната, но все на някаква пропаганда.


Чет Мар 03, 2022 12:16 am
Докладвай
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 30, 2004 4:18 am
Мнения: 630
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Някой ще коментира ли тази
табличка. Каква е логиката 35% от всички пари за военни разходи в света да се харчат от една държава? От какво се защитават толкова? Нали са в НАТО то ще ги пази :P . И тази параноя не кара ли и техните "врагове" да наливат още повече пари в оръжия за да се опитат да изравняват силите? Както се казва има ли пушка все някога ще гръмне. Даже тука някои хора приканваха да се натискало червеното копче и доброто направо да ни води към рая...

_________________
Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно!


Чет Мар 03, 2022 12:18 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Ами погледни и графата % от бвп и пак си помисли, кой прави най-големите разходи.


Чет Мар 03, 2022 12:21 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
https://dnes.dir.bg/svyat/germaniya-dos ... trel-video
хм... дали е вярно това? ако послушните роби изпълняват провокациите на господаря си да снабдяват терористите с оръжия, ами сега ако путин реши да им достави 1500 ракети в германия на собствен ход? дали няма да ревнат да се правят на жертви
тия продажници ще ни вкарат в много сериозна беля накрая...


Последна промяна nik на Чет Мар 03, 2022 12:37 am, променена общо 3 пъти



Чет Мар 03, 2022 12:34 am
Докладвай
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 30, 2004 4:18 am
Мнения: 630
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Да, логика! Като са дали повече % от БВП значи са купили повече танкове. Нищо че едните са купили техника за 610 милиарда, а другите за 66.

_________________
Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно!


Чет Мар 03, 2022 12:35 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Съвсем нормално е, милиардерът да си купи Бентли. Не е нормално, скъсанякът да си купи bmw.

Ушанко, що не ходиш да си биеш редом с руската армия?


Чет Мар 03, 2022 1:27 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
расссия (ако просъществува) следващите 50-100г - няма да е част от цивилизования свят.
преместете я в: "от бункера", "от изолатора"


Чет Мар 03, 2022 7:53 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 7:25 pm
Мнения: 2276
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Да помогнем на @nik!

Направих си труда да му преброя постовете вчера в този раздел - 18 броя. В другите раздели на форума не съм проверявал - няма голям смисъл. Освен това има цитати от други сайтове по темата, тоест и там си е употребил времето. Тезата му е една единствена - колко са лоши "хамериканосите". Тази теза я дъвчи с години наред - още от времето, когато успя да изгони Димитър от форума с обиди. Оставам впечатлението, че той не работи. Или това му е работата. Ако това му е работата - нека му помогнем. Както знаем парите не миришат и срамна работа няма. Предполагам, че с елементарни контри на неговата теза, той ще има има възможност да твори повече постове. Ако му плащат за брой постове, това несъмнено ще е от негова полза. Ако му плащат за нещо друго - да си каже, за да знаем как да му помогнем. Нека му помогнем! Човешко е.

_________________
Две плюс две е приблизително равно на четири. Факт!


Чет Мар 03, 2022 9:19 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Чукча писател, чукча не читател, да беше прочел написаното как си изкарвам хляба, написал съм го
Няма елементарни контри на фактите, освен глупави изцепки

но аз се чудя ти как си изкарваш хляба като си неспособен да асимилираш написана информация, и кой будала още те държи в тежест на бизнеса си?

Между другото, какво стана с предупреждението за лични нападки? До кога такива таратайковци ще бъдат оставяни да осират с малоумни изцепки? Като не им харесват фактите започват с нападки.... Ми живейте си в измисления свят, какво се бутате в реалния като не ви понася


Чет Мар 03, 2022 9:30 am
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 490 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни