Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 56 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Новини от цивилизования свят 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 07, 2012 10:22 pm
Мнения: 3074
Отговори с цитат
Мнение Новини от цивилизования свят
Киров, почти ме обиди :) ...нищо ново нямаше за мене в това видео - всички идеи , за които говореше младежът са ми познати достатъчно добре.
Специално това видео е левичарско, и то от типа на академичните левичарски конструкции... на които стъпват и фашизмът, и комунизмът....и маоизмът ако щеш.

Предполагам е добра основа за обосновка и на путинизма.


Съб Мар 19, 2022 10:26 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Аз, Киров, както много пъти съм го казвал, съм прост и наивен човек. Но е хубаво, че и ти го казваш.

А на теб, пожелавам, някой път да започнат да те млатят а през това време, наоколо да се съберат все умници, като теб. :D


Съб Мар 19, 2022 10:27 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
stefan63 написа:
Киров, почти ме обиди :) ...нищо ново нямаше за мене в това видео - всички идеи , за които говореше младежът са ми познати достатъчно добре.
Специално това видео е левичарско, и то от типа на академичните левичарски конструкции... на които стъпват и фашизмът, и комунизмът....и маоизмът ако щеш.

Предполагам е добра основа за обосновка и на путинизма.


Това не са идеи. Човека говори за съвсем реални неща. Това че смяташ че говори за идеи пак ме навежда на мисълта че за тебе материята е непозната. Виждам че донякъде клони Русия да е срещу глобализма, но се колебае в това си виждане. И на мен ми се иска да е така, но по скоро си мисля че всички го играят заедно в глобалисткия кръжок. Прекалено открито глобалистите си говорят за целите си и мечтания свят към който ни водят. Това говори че хората нямаме шанс вече да променим нещо. Но при различни центрове на силата няма да им се получи. Така че аз не споделям неговия оптимизъм.


Съб Мар 19, 2022 10:41 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 07, 2012 10:22 pm
Мнения: 3074
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Ами...ще се заям и аз - ако смяташ, че на Путин му дреме за глобализма и анти глобализма....жалко за времето , дето си отделил на тая материя/битие/тема(прав си -не е само идея).


Съб Мар 19, 2022 10:46 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
lcr написа:
Аз, Киров, както много пъти съм го казвал, съм прост и наивен човек. Но е хубаво, че и ти го казваш.
А на теб, пожелавам, някой път да започнат да те млатят а през това време, наоколо да се съберат все умници, като теб. :D


Веднъж млатих един гамен дето биеше едно момче да му вземе парите за закуска. Момчето избяга веднага, но после дойде една овца и взе да ме налага с една чанта и да врещи. Гамена се възползва и ме ритна лошо и избяга. Е това беше единствения случай дето съм бил жена :)

А веднъж като по малък на един купон обидих едно момиче на тема как е облечено, беше тъпо от моя страна наистина. И някакъв якичък добитък дойде и я защити като се опита да ми размаже лицето с бокс без нито дума. За да се направи на интересен пред приятелките и. И щеше да ме обезобрази направо ако не можех да се пазя. Отървах се с разкъсана ръка само. Интересното е, че както ми разправиха после, мнозинството много му са се изкефили.

Мисля че тия два примера дават някаква представа за човешката емоционалност като става дума за конфликт.


Съб Мар 19, 2022 11:04 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 11:48 am
Мнения: 4671
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
вместо да се джавкате за глупости
ей ви една лекция как е създадена "цивилизацията"
https://www.youtube.com/watch?v=pUiJ_eeCq14
( има го на английски )

_________________
main[-1u]={1};


Последна промяна TheWizard на Съб Мар 19, 2022 11:10 pm, променена общо 1 път



Съб Мар 19, 2022 11:07 pm
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
stefan63 написа:
Ами...ще се заям и аз - ако смяташ, че на Путин му дреме за глобализма и анти глобализма....жалко за времето , дето си отделил на тая материя/битие/тема(прав си -не е само идея).


Малко по горе то бях писал. Трябва да си доста заблуден за да мислиш че Байдън например или Путин решават нещо по съществено еднолично. Даже монарсите от миналото са се съобразявали доста с различни кръгове. Иначе просто не живеели дълго.

Стига ми толкова коментари по темата. Времето и енергията на човек е ограничен ресурс.


Съб Мар 19, 2022 11:09 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Това може и да не са умни български инженери, но са просто - Човеци.

https://www.youtube.com/watch?v=vQMKbn5WrB8


Нед Мар 20, 2022 6:22 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
https://m.dir.bg/business/pazari/alumin ... -za-rusiya
Австралия забрани износа на алуминиева руда за русия щото това било 20 процента от вноса на русия, русия намали износа на алуминий, цените в европа скочиха за пореден път

Да питам пак, кой точно санкционират американците и техните подлоги?


Пон Мар 21, 2022 11:57 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 2:25 pm
Мнения: 4975
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Чудя се колко време е необходимо на някои екземпляри да разберат, че путинова русия дава фира...


Пон Мар 21, 2022 12:36 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Мен не ме интересува русия, а това че европа и в частност българия дава фира без русия

Ама едни други екземпляри не могат да гледат в перспектива, слушат само заоадна пропаганда и се кланят послушно


Пон Мар 21, 2022 12:40 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Фев 26, 2006 5:52 pm
Мнения: 10356
Местоположение: Добрич
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Desert Leo написа:
Чудя се колко време е необходимо на някои екземпляри да разберат, че путинова русия дава фира...


Аз пък мисля, че все още не дава фира, но най-вероятно ще почне да дава...

Но това са подробности. Така или иначе най-вероятно в бъдещите учебници по история ще остане само една дата...
Въпросът е коя ще е следващата дата и с какво ще бъде запомнена. Примерно 9 май 2022 и Русия капитулира?
Щото ако слушам украинската пропаганда няма начин до 9 май да не са отблъснали орките поне до Москва...


Пон Мар 21, 2022 12:57 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 11:48 am
Мнения: 4671
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
почне ли да дава фира - ша си ебе майката...
достатъчно са се срастнали със световната икономика

_________________
main[-1u]={1};


Пон Мар 21, 2022 1:01 pm
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 2:25 pm
Мнения: 4975
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Що не четете какво точно съм написал? Путинова Русия си заминава малко по малко - не Русия.


Пон Мар 21, 2022 1:10 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6004
Отговори с цитат
Мнение Re: Новини от цивилизования свят
Русия без путин (или друг като него) също си отива, веднага се превръща в поредната колония за ограбване от американски корпорации, т.е. пак край на евтините ресурси, дълбока криза за колониална европа и още по дълбока за България

Колкото и егоистично да звучи определени държави трябва да си останат диктатура в по-голяма или по-малка степен за да има баланс в света, и въобще да има свят

А относно путинова русия - тя си отива само в западната пропаганда, реално са си екстра


Последна промяна nik на Пон Мар 21, 2022 1:38 pm, променена общо 1 път



Пон Мар 21, 2022 1:32 pm
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 56 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни