Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Поздравления за Реконструктора 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 7:25 pm
Мнения: 2276
Отговори с цитат
Мнение Поздравления за Реконструктора
Никой не се сеща, та аз трябва да съм първия, дето да поздрави Рек, за замаха с който реже напоследък несвойствените гангренни образувания във форума.

_________________
Две плюс две е приблизително равно на четири. Факт!


Нед Мар 27, 2022 8:13 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10615
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Рециклирането на отпадъка е правилният път за опазване на планетата... :D


Нед Мар 27, 2022 8:48 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
чебурашките се поддържате - браво!

_________________
путинофили: "иди н***й"


Пон Мар 28, 2022 10:45 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Форумът си има тематика. За тези, на които им е доскучало си има раздел "Общи лафове". Но добрият тон трябва да се спазва, особено за хора претендиращи да са интелигентни.
За останалите си има "каруцарски" форуми, напр. dir.bg.


Пон Мар 28, 2022 4:19 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Фев 13, 2013 2:35 pm
Мнения: 1748
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Изтрил е темата Русия?


Пон Мар 28, 2022 10:42 pm
Докладвай
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Темата "Русия" беше последното запазило се нафредено...


Пон Мар 28, 2022 11:24 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
за поздрав не знам, ама за пореден път прави впечатление нещо грозно
bongo_x2 написа:
Форумът си има тематика. За тези, на които им е доскучало си има раздел "Общи лафове". Но добрият тон трябва да се спазва, особено за хора претендиращи да са интелигентни.
За останалите си има "каруцарски" форуми, напр. dir.bg.

Цитат:
Един осирач с два ника сере ли сере, но тъпата ушанка винаги е права, другите са криви, че не могат или не искат да я разберат.

Цитат:
Говното, омирисващо форума и станало за посмешище мен нарича злобен и смешен - путювска школа.

Цитат:
Нали ви казвах, че ушанките си смучат от пръстите след като се почешат по празната кратуна и точно затова не трябва да им се обръща внимание.
Аз на тях никога не бих казал да спрат розовите хапченца - току виж станали още по-агресивни.

Пак за забърсване...

явно още един който не може да се спре докато умишлено не предизвика забърсване на всичко което не му е по вкуса (облъчването)
и това само от последната страница... и много други непровокирани нападки които са изтрити без да отидат в кошчето, то и аз съм спамил като ме нападат разни такива индивиди ама тоя без никой да го адресира постоянно ходи да лае, сипе злоба непровокирано ако някой не плюе по путин или просто щото му се привиждат някакви никове от един човек
трябва ли задължително всички да плюем по путин и русия за да не ни нападат зомбитата?
оценявам че реконструктора не иска да взема страна, но защо полезни постове трябва да си заминават заради злобата на някой такъв неориентиран спамер? няма ли кой друг да му каже че отдавна прекалява?

в момента западната пропаганда се опитва да налага "новото нормално" като наказва всеки който не плюе по русия, и зомбитата послушно пригласят... обаче не смятам че не-казването на нещо трябва да се напада с такава злоба


Пон Апр 04, 2022 4:34 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 8:16 am
Мнения: 1063
Местоположение: путинофили: "иди н***й"
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
направо го предлагайте за медал - вашта мама рашистка!

_________________
путинофили: "иди н***й"


Пон Апр 04, 2022 5:43 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 8:14 am
Мнения: 4616
Местоположение: Новата земя на племето Мутум'ба
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Пич, вземи се успокой малко.
Бонго, nik, dan, ToHu, и всички други си имат право на лично мнение по всеки един въпрос. Аз се съгласявам с някои и намирам други за пълни глупости, но уважавам еднакво правото на всеки. Защо всички не са така? Ти нали всъщност за това се бориш - да има свобода всеки да мисли и казва каквото иска? Или съм разбрал нещо грешно?
Защо вие хората с крайните позиции (и от свете страни!) веднага ставате агресивни когато някой не е на същото мнение? Хайде, за тия които виждат съвременния модел демокрация като бъзик разбирам, ама за тия дето уж проповядват точно тия идеи ми е извън възможностите. А точно те са най-агресивни между другото.
Отдели няколко минути да си погледнеш историята на постовете тук. Дано не забележиш нещо смущаващо...

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Пон Апр 04, 2022 8:23 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
няма проблеми някой да е на различно мнение, проблема е когато някой тръгва с рогата напред, без аргументи, без обосновка, без факти, без нищо (или най много с някой платен ютубър пропагандист като "доказателство" или щото дядо му така казал...) и ми обяснява колко копейки съм заработвал, и така гордо говори, все едно нещо важно и смислено казал...

някои хора казват че няма как да си променят мнението заради някакви си линкове от интернет, пък било то и факти, ми хубаво, който е спрял развитието си някъде около 1975та и още цикли в "онова" време и отказва да се информира за промените, които всъщност са ежедневни - проблема си е негов, обаче не всички са толкова спрели във времето, някои хора са любопитни какво се е променило от тогава

аз лично бих си променил мнението за много неща, ако за това има някакви доказателства, това обаче не дава право на "спрелите във времето" да нападат някой щото отказва да плюе по СССР, който дефакто отдавна не съществува, и путин не е елцин, но те още не го знаят
и нека отбележа - нападат някой не защото е казал нещо хубаво за русия, а защото отказва да плюе по русия, тва направо си граничи с психични проблеми...


Пон Апр 04, 2022 9:10 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Яну 24, 2006 5:34 pm
Мнения: 1698
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Не им разбирам на политиките , ама имаше лаф: Най важното нещо е , да не спориш с идиот... Хайде със здраве!

_________________
За пари сичко праим,даже и работим...


Вто Апр 05, 2022 8:46 am
Докладвай
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Номерът е, че когато оспамиш трола той става много недоволен: "Ама как може такива работи?!".
Сетих се за изражението на моето куче като му накълцам "Варена наденица" :D
Ай, със здраве!


Вто Апр 05, 2022 8:58 pm
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2642
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Номера Бонго е да се държите като големи хора.


Сря Апр 06, 2022 12:32 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
подмолния тип не се притеснява как изглежда държанието му
bongo_x2 написа:
Номерът е, че когато оспамиш трола........

bongo_x2 написа:
Рек, защо измести точката на рязане? Повече няма да играя с теб! :)

това че няколко човека са намерили как да манипулират реконструктора да трие цели теми когато фактите не им пасват на теориите не значи че вечно ще ги търпи, всяко нещо си има граници


Сря Апр 06, 2022 1:23 am
Докладвай
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:22 am
Мнения: 1404
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение Re: Поздравления за Реконструктора
Има една стара, преди-Интернетска тактика за спиране на детски караници: по един шамар/задвратник и на тоя, и на оня, без тежки разследвания кой е започнал пръв. :) Виждал съм го приложено към вече дърти пърчове във форум и работи добре. В HWBG форума има един админ, който гасеше пожари с репликата: "Следващия, който напише нещо по скандалджийската тема, ще лапа бан-ана за срок от xx дни." Не е много хармонично със свободата (свободията) на словото, но и на двете страни в гюрултията нек'си рязко спадаше желанието да хапват от иначе доста вкусните южни плодове. :D И така ден след ден, тема след тема, постепенно форумците се научават да са по-възпитани и да избягват ескалациите на конфликтите. Обикновено става така, че като се укротят най-агресивните, темите продължават с нормален тон и не се губят интересни мнения.

_________________
-= All our life, we are beta testers =-


Сря Апр 06, 2022 6:59 am
Докладвай
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни