Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Статии за програмиране на контролери Atmel на C 
Автор Съобщение
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 6:30 pm
Мнения: 28
Мнение Статии за програмиране на контролери Atmel на C
Здравейте. Рядко пиша по форуми,само съм хвърлял по едно око чат-пат,но сега дойде момента и да пиша.
Тъй като програмирането ми е хоби и отдавна се занимавам любителски с това,реших че е време да споделя скромното количество неща ,които съм научил с някой който тепърва започва с това и има мерак да се научи.Освен желанието,да съм полезен,другото нещо ,което ме накара да започна е и това,че литература на български по въпроса не съм срещал.За това и започнах да пиша блог,пък белким е полезно на някой.Пиша доста рядко,но за толкова стига времето.Старя се всичко да е добре сдъвкано и обяснено ясно,колко успявам - не знам.Като самоук ,съм сигурен че имам пропуски и неточности в терминологията (изключваме половината термини,които нямат смислен превод от английски),за което се извинявам и приемам поправки и критики.Идеята ми е нещата,които пиша да имат някакво практическо приложение,не само суха теория,за това и се старая да пускам цял проверен и работещ код,заедно със схеми и т.н.Ами накратко е това.Надявам се на някой да му е интересно-и на един човек да е помогнало цялото това писане,значи все пак е имало файда :)
Ето го и блога :arrow: Блога на всичколога
Приятно четене :)

П.П-Възможно е в блоковете с код да излизат простотии,понеже нещо с тоя WordPress не можем да се разберем-един път показва едно,друг път друго.За това и общия код накрая на статиите започнах да го качвам в GitHub
П.П-Освен за програмирането пиша и за разни други неща,но още не съм организирал много-много страниците


Нед Фев 16, 2020 5:05 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Сря Яну 09, 2019 8:13 pm
Мнения: 19
Мнение Re: Статии за програмиране на контролери Atmel на C
Наистина, материалите по темата на български език са рядкост. Аз например, 99 %, от това, което съм научил е било от чужди форуми, книги и видео клипове. Просто в България няма много качествена техническа литература и затова приветствам всяко едно подобно начинание.


Сря Фев 19, 2020 4:38 pm
Профил
Ранг: Професионалист
Ранг: Професионалист

Регистриран на: Чет Авг 27, 2015 10:54 am
Мнения: 539
Мнение Re: Статии за програмиране на контролери Atmel на C
Поздравление и благодарности ! Ще се чете.

_________________
www.ev-bg.com


Нед Фев 23, 2020 5:56 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Статии за програмиране на контролери Atmel на C
Разбира се може да се спори но обяснението -лично виждане- че няма на Бг език нищо...ами знаенето на англе е необходимост при тоя вид работа та даже и за хоби занимавки.
Както се казва в математиката - необходимо но не достатъчно условие.
След като се понаучи поне малко англиския -от там нататък има и нет има и литература....


Пон Фев 24, 2020 10:53 pm
Профил
Online
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Статии за програмиране на контролери Atmel на C
Начинанието е похвално, ностилътналисанеесъщиякатовпървотомнениеиенеприятензачетене.


Вто Фев 25, 2020 10:22 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни