Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Новото проектче :) 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 9:14 am
Мнения: 5287
Мнение Re: Новото проектче :)
А, това ли било... :) Тая картинка е само индикативна. Има пдф със схемата в секцията "downloads". Но забележката е валидна. Ще я сменя с гиф. По принцип приемам всякаква конструктивна критика и забележки, ако са направени добронамерено и без загатнати елементи. Предложения за развитие дори още повече.
Всяко решение което съм направил (освен ако не се окаже реална грешка) е впредвид рамките и целта на проектчето. Липсват гениални решения или такива които смайват със сложност, така че за его не става ;) Целите са предимно идеални и не за влизане в "най-най" списъците, а предимно като играчка за хобисти и за начално обучение което не връзва към бейсик.

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Пон Мар 22, 2021 1:15 pm
Профил
Ранг: Ориентиран
Ранг: Ориентиран
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 06, 2016 8:29 pm
Мнения: 236
Мнение Re: Новото проектче :)
Успех в следващия етап! :)

Забелязах, че и при теб китайците са проявили човечност като са сложили номера на поръчката на такова място, че няма да се вижда след насищане ;).


Сря Мар 31, 2021 2:55 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 9:42 am
Мнения: 12026
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: Новото проектче :)
Ами ти може да им кажеш - искаш ли, не искаш ли - къде и как го искаш и т.н. глезотии.


Чет Апр 08, 2021 1:37 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 9:14 am
Мнения: 5287
Мнение Re: Новото проектче :)
iss написа:
Успех в следващия етап! :)


Мерси! Като се насити пазара с милион от тия, ще пиша да се похваля :D
Само се чудя на коя голяма фирма да продам лиценза - мотика корпорейшън, лопата индъстрийс, брадва технолоджи... :D

Между другото, днес пуснах нова версия на фърмуера...

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Вто Апр 13, 2021 9:46 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 9:14 am
Мнения: 5287
Мнение Re: Новото проектче :)
Отворих му сорса в гита: https://github.com/knivd/C.impl

_________________
'просто' е технически синоним на 'красиво'


Пон Май 03, 2021 11:35 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 2:18 pm
Мнения: 14
Мнение Re: Новото проектче :)
Като стана дума за компилатори на C, то си спомних, че преди доста години бях адаптирал компилатора на Small C да работи под [url=menuetos.net]menuetos[/url]. Този компилатор всъщност превежда от някакво подмножество на C към FASM, но структурата на компилатора е толкова проста, че дори самият той се оказа възможно да се компилира под въпросната ентусиастка OS (която между другото продължава да се развива и до днес - вижте промените в сайта й).


Сря Май 05, 2021 7:14 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Окт 11, 2011 11:53 pm
Мнения: 4578
Местоположение: Brussels / Пловдив
Мнение Re: Новото проектче :)
Това ми заприлича на твоите проекти:

http://www.ulisp.com/show?52G4

_________________
Мразя да мразя ...


Вто Яну 20, 2026 10:28 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 118 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни