Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
tools holder 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: tools holder
Добър въпрос, повярвай не е защото ги чистя :) Интересното сега като гледам което е колко два месеца след снимките, пак почти няма. Но аз имам 4 ходещи парцала, може те да имат нещо общо :) Поинтересното че на бюрото където е монитора има прах, но все пак то си е така от година и нещо докато тия маси са нови, лятото ги слагах :)
Сега като цяло, тук прах много няма, ние сме в къща, наоколо е зелено, имам поне по 10 м трева от всяка страна, драйвуея е бетон но не е гладък, предполагам и той задържа и като падне дъжд го отмива в тревата. Отделно имаме ценрална вентилация с електростатични филтри, ама точно на тоя етаж филтъра май не работи, а аз от тоци не разбирам и ме е страх да пипам :D


Чет Сеп 29, 2022 5:16 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: tools holder
Като се заговорихме за Хакота, знам че тука няма много ползватели, но все пак ако някой има тоя смукач /FR-301/ и се чуди как да го крепи защото това което е в комплекта е само проформа ...
Step, STL както и солидските файлове. Тая скоба съм я направил за моя случай, но лесно може да се модифицира като за нормална стойка, ако няко му трябва такъв вариан но не може да си го измисли сам да пише, ще го измислим.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... share_link


Прикачени файлове:
Dsc_2646.jpg
Dsc_2646.jpg [ 926.17 KiB | Прегледано 777 пъти ]
Вто Ное 29, 2022 3:36 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни