Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Субуфер Creative s750 pod controller 
Автор Съобщение
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 10:02 am
Мнения: 16
Мнение Субуфер Creative s750 pod controller
Здравейте, попадна ми един субуфер Creative GIGAWORK s750 на които му липсва pod controllera. Без него системата не може да се включи и не работи. Потърсих нещо втора употреба но не успях да намеря на причина цена такова управление. Случайно попаднах на тези тема в този сайт https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1125586.html на изработване на такъв тип контролер за подобен субуфер на Creative модел MEGAWORKS 550. Управлението е почти сходно с модела S750, като прави изключение, че на пин 8 не е маса а е 12v. и вътре има още един M62420SP тъй като системата е 7.1 канала. По описания начин като се даде на късо 6 пин към маса не се включва, а принудително като се включи релето крайните стъпала работят. Молбата ми е ако някой има регистрация и права в този сайт да свали hex файла с приложената документация за изработването на контролера за да се пробвам с него дали ще успея да го подкарам да работи. Пробвах да се регистрирам но не ми дава права за сваляне на проекта. По принцип ми трябва да работи само субуфер, без сателитните колонки. Благодаря предварително.


Сря Дек 21, 2022 9:03 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 8:26 pm
Мнения: 26
Мнение Re: Субуфер Creative s750 pod controller
Ето


Прикачени файлове:
THX550.zip [70.6 KiB]
34 пъти
Сря Дек 21, 2022 10:09 am
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 10:02 am
Мнения: 16
Мнение Re: Субуфер Creative s750 pod controller
Благодаря много за бързата реакция. При първа възможност като го направя ще пиша резултата.


Сря Дек 21, 2022 2:01 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 11:02 am
Мнения: 8873
Местоположение: Разград
Мнение Re: Субуфер Creative s750 pod controller
Аз имам един доста по-стар модел 5.1. При моите е изцяло аналогово ама пак без него не могат да се пуснат. Моите имат един ключ и два потенциометъра само. Само че аз направих друга "шашма" - направих си един приемник за IR дистанционно като му програмирах няколко бутона от дистанционното на телевизора за он/офф и баланс (бутони дето не се ползват за нищо). Силата на звука я вързах към волумето на дистанционното и от телевизора си изключвам неговите говорители (самсунг могат - за другите не знам). За тези бих си направил пак по същия начин - явно има инфо как работят :)


Чет Дек 22, 2022 9:37 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни