Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Android Automotive 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Аватар

Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение Re: Android Automotive
Сега остава да си вземеш преден и заден бъмпер на мазерати ;)
И после за туриш голям ауспух...

За каква кола правиш упражнението? Контролите бая приличат на мойта , пък аз бих казал е далеч от лукс модрл или каквото и да е

Съб Ное 11, 2023 9:33 pm
Профил

Някои се чудят как да си сложат, други как да ги махнем :) писнало ми е от бутончета, копченца и подобни навсякъде където не им е мястото :) Ей ся новото камион какви ли не копчелъци има, а най-елемвнтарните контроли дето ти трябват ги направили възможно най-неудобни

Съб Ное 11, 2023 9:43 pm
Профил

колата на синът ми е Ситроен Ц4 - дизел, автомат - 2016 година. https://www.whatcar.com/citroen/c4/hatc ... eview/n879
а специално за бутоните - колата е окомплетктована само с горния ред бутони защото има круиз контрол и ограничител на скоростта, но няма навигация и мултимедия, само обикновенно радио/ЦД. Когато се монтира хед юнита всеки един бутон на кормилото може да се пре-програмира какво да прави, без тези за круиз контрола, защото тях ги слуша контролера за скоростта, останалите 8 бутона + 3 wheel buttons може да се пре-програмират за контрол на функции и програми.

Съб Ное 11, 2023 10:50 pm
Профил

Bai Ui написа:
да не може да си качваш допълнителен софт, браузър поне имаш ли, пробва ли да инсталираш нещо директно през Гугъл?

Ами доколкото гледах не може да се инсталва ,поне аз не знам как.Но и както споменах не ми и трябва -като карам колата ако има нави и музика ми е достатъчно.
То в повечето случаи даже и нави не ми трябва ама тука има задръствания ,еле пък сега през зимата когоато идват прелетните птички от северните щати..та искам да заобикалям задръстванията.
Ако искам да инсталирам нещо нали си имам телефон...там и флаш има и рам има ...

Аз периода дето да ръчкам съм го минал,сега искам спокойствие , аз ако може и да не карам кола ще е густо голямо .....ама в Америка нямам толкова кинти за да го осъществя.

Вто Ное 14, 2023 7:33 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2