Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Основна конструкция на фрезовите машини ? 
Автор Съобщение
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Съб Ное 29, 2014 9:11 am
Мнения: 744
Мнение Re: Основна конструкция на фрезовите машини ?
amdatlon написа:
s7ama7 написа:
Не мога да кажа дали са читави.... тук имаме един мухабет лев петел за лев пае :)



...
Иначе останах с впечатление че си ги ползвал първо тях преди и за това може да им дадеш оценка. Нещо не съм до-разбрал добре :)


Ползвал съм TBI фирмата е тайванска и са читави , но ако си забелязал в момента продават SHAC а TBI-то e до изчерпване. По спомен лагер 25 стъпваше на 80-90лв ... Опитвам се да ти обясня че това не е официален дистрибутор на марката не може да си избереш какъв да е прелоода на лагера или с каква точност -каквото ти прати това е . Аз съм си играл да им сменям сачмите с по-големи не е голяма работа но си е време и пари докато намериш правилния размер .

Колкото по малко компромиси се правят и крайния резултат ще е по-добър , а с някои неща не бива да се правят компромиси .

Прикачени файлове:
exoror.png
exoror.png [ 154.83 KiB | Прегледано 1428 пъти ]



https://youtu.be/eEPSjkdRNeM


Съб Юни 04, 2022 11:00 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Чет Мар 19, 2009 7:33 pm
Мнения: 779
Мнение Re: Основна конструкция на фрезовите машини ?
s7ama7 написа:


Ползвал съм TBI фирмата е тайванска и са читави , но ако си забелязал в момента продават SHAC а TBI-то e до изчерпване. По спомен лагер 25 стъпваше на 80-90лв ... Опитвам се да ти обясня че това не е официален дистрибутор на марката..


A, вярно, не съм догледал добре какво си пише в сайта им. Тази подробност съм я пропуснал. Благодаря !!!

ценков написа:
Струга ми е с такива. Отработва 0,01мм. Ако смятате че си заслужава да гоните по голяма точност...


Имаш предвид от тези евтините ли или за други става дума?
Ако с тях е както казваш, не ми трябва повече, няма да правя ракетна техника :D .


Нед Юни 05, 2022 1:52 pm
Профил
Ранг: Професионалист
Ранг: Професионалист

Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 6:49 pm
Мнения: 581
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: Основна конструкция на фрезовите машини ?
Аз съм доволен. С индикатор отчита 0,01мм. Тия дни ще пробвам и с микронния индикатор. За мойто производство +/-0,02-0,03мм. е космическа точност.
Най напред реши какво ще правиш на тая машина! От това зависи вече кое как и къде ще бъде.Защото иначе ще имаш машина с ограничени възможности...


Нед Юни 05, 2022 3:37 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни