Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
китайски робот hwashi ra-06 
Автор Съобщение
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал

Регистриран на: Съб Юли 28, 2007 12:10 pm
Мнения: 481
Мнение Re: китайски робот hwashi ra-06
За мен черни дупки са други неща и те не са на земята.Аз различавам хаберлии купувачи от нехаберлии.Който пита, купува точно каквото му трябва.Даже може и китайско такова.Който не пита може да си купи Кука (не знам дали мога да намеря статията за едни австралийци, дето си купили Кука 240/310 за една камара пари , за да фрезова с шпиндел и потреса им че давала 3мм абсолютно отклонение !!!) и после да зака между 25000$ и 50000$ за калибриране !

_________________
Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com


Сря Фев 17, 2021 7:02 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: китайски робот hwashi ra-06
Ами то човек като купува или знае какво купува или купува от някой който знае какво му трябва и какво продава. аз затова и казах, че тоя моя познат си е напълно прав за него си защото той не разбира, иска да взее да му го настроят и да използва, затова е и платил двойно на някой който може да го направи. Мен лично не ме притеснява дали и как би с епуснало едно нещо и аз бих апрвил разумна икономия, естествено за 2-3-5 хил разлика никога не бих си причинил главоболия. Тя 3д принтер дето го купих втора ръка и имаше малко проблемче, сигурно още час два ме деляха от момента да до върна и да купя нов макар макар и на двойна цена щото все пак аз искам работа да върша а не да ремонтирам, но се оказа простотия и последните 2 седмици бачка нонстоп.


Сря Фев 17, 2021 7:20 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни