|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
Дата и час: Пон Юни 08, 2026 1:44 pm
|
Страница 1 от 1
|
[ 6 мнения ] |
|
| Автор |
Съобщение |
|
ToHu
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:21 pm Мнения: 30543 Местоположение: София
|
 Тъпнята Google nest
Понеже в новата къща съм с такова, и съм си наумил да го разбия с чука още днес ...да попитам, някой успял ли е да го накара да работи ? Първо ми смени температурите на шедула само, редовно го хващам че не поддържа каквото съм задал, от няколко вечери се опитва да ме замрази, посред нощ не издържах и станах да го сложа на 26 поне малко да стопли, то пък реши да ме пече ....планирал съм ритуално убийство за днес, но ако някой знае чалъм да се накара да работи като хората може да му спаси живота ....
|
| Чет Май 14, 2026 2:40 pm |
|
 |
|
itso.t
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 2:21 am Мнения: 12666 Местоположение: София
|
 Re: Тъпнята Google nest
10 килограмов чук? 
|
| Чет Май 14, 2026 4:39 pm |
|
 |
|
ToHu
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:21 pm Мнения: 30543 Местоположение: София
|
 Re: Тъпнята Google nest
Мда, след малко ...тъкмо купих един н съвсем прост не смарт хъниуел, и след малко ще изкормя простия нест.
|
| Чет Май 14, 2026 5:49 pm |
|
 |
|
ДедоБоре
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 11:31 pm Мнения: 10048
|
 Re: Тъпнята Google nest
недей така! това се маха само с облачен ИИ чук на абонамент
|
| Чет Май 14, 2026 8:39 pm |
|
 |
|
Реконструктор
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 12:32 pm Мнения: 8359 Местоположение: София
|
 Re: Тъпнята Google nest
Не знам, аз имам врътка на радиатора, работи супер 
|
| Чет Май 14, 2026 9:36 pm |
|
 |
|
ToHu
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:21 pm Мнения: 30543 Местоположение: София
|
 Re: Тъпнята Google nest
Мнеееен пълно безумие, вече е свален, утре ще бъде изтезаван и убит. Твърде за умен се мисли и явно с него няма оправия, и всичко да забраниш той сам си го пуска и минава на някакви еко режими, утре ще го разубедя завинаги ...купих си най-простия хъниуел който даже час няма, няма графици и подобни глупости, има някакъв режим сам да сменя топло/студено оставих го на ауто ама и това сигурно ще ми е в повече.
|
| Пет Май 15, 2026 6:38 am |
|
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 6 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|