Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Ремонт на микровълнова печка - има ли готовност за помощ? 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 3:04 am
Мнения: 1539
Мнение 
Микровълновата освен за готвене на пуканки май за друго "готвено" не става. Обаче за претопляне е просто незаменима. НАй-вече заради таймера, особено за готвачи като мен с основни специалитети - "овъглен боб на котлон" и "препечено в тенджера под налягане". :D А понякога ме изненадва и някоя забравена манджа в микровълновата - претоплена но без консумация.
Затова на микровълновата първо й гледам таймера да е удобен за настройка, щото има някои китайчета ,дето трябва да си програмист ,че да въведеш времето.

А оносно ремонта - да се провери дали вентилатора се върти нормално, щото преди години една нова самсунг ми спря на втория месец. Оказа се някаква изолационна лепенка отвътре се отлепила и запречила вентилатора. Но явно термозащитата си е сработила, защото после си тръгна и досега си работи.


Съб Юли 03, 2010 3:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 10:54 pm
Мнения: 11338
Местоположение: "Занзибар"
Мнение 
¶ написа:
... А бе преди ми се струваше, че такива приказки са преувеличени, ама си прав. Американеца казва, че готви като сложи готовата пица във фурната. И това е...

Ъхъ! И като се добави, че съвсем безмозъчно плюскат неща за създаването на които Господ и хабер си няма се получава разликата в търсенето на: http://www.google.com/images?hl=en&tbs= ... al&spell=1
Резултат 1: http://2.bp.blogspot.com/_seoBbajEnPA/R ... mbnail.jpg
и резултат 2: http://4.bp.blogspot.com/_f98opUNuVXc/S ... /woman.jpg

Иначе: микровълновата определено не е инструмента за готвене дори да има грил. Жената е Pro в готвенето, навремето си игра да изучи рецептите на няколко манджи ставащи за спасяване на положението и ги отказа твърде бързо.


Съб Юли 03, 2010 9:46 pm
Профил
Ранг: Ориентиран
Ранг: Ориентиран
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 9:00 am
Мнения: 249
Местоположение: Sofia
Мнение 
...и след време се чудите що сме болнави....заради микровълновата . Отива ти щитовидната жлеза а оттом и всичко останало. Е в добавка мога да кажа че и Е621, Е451 и Е-незнам к'во си е..... майката на органите за вътрешна секреция. Четете етикетите , яжте здравословно. Съжелявам че не съм по темата....

Поздрави

_________________
Когато някой ти каже, че няма начин, значи има начин


Нед Юли 04, 2010 8:51 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни