Отговори на тема  [ 293 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Спам темата на ike 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
nik написа:
бе не знам какви липси на факти бълнувате при положение че вече марионетките на Америка си признават че искат война, не мир
https://dnes.dir.bg/svyat/ursula-fon-de ... -v-ukrayna

И аз така като теб, много мразя когато изнасилвам някоя тя да пищи и да се дърпа. Викам им:
"Ама патко не стига че те еба ти вместо да се забавляваш се мяташ все едно те коля."
Най се кефя когато се обърнат лицето на една страна и само лекичко плачат, а аз се наслаждавам на чукането.
Тъпите жени са по-слаби физически от нас, за това няма никакъв смисъл да се съпротивляват.
Всъщост ако са милички, добри и подчинителни може да има и изпълнение на бис.

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пет Сеп 23, 2022 7:07 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
nik написа:
Особено когато американците решат да захранват с оръжия такива войнстващи варвари, мине се не мине време и войната готова

руснаците са си вкарали танковете и армията в Украйна, обаче на него все американци са му в устата.
Хайде спри се малко с тази твоя пропаганда.

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пет Окт 07, 2022 8:00 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
Ами последните 60 години са американците, преди това са били англичани, французи, немци, испанци ... и така до де свят светува, но руснаците са го правили най-малко от всички. Това са фактите...а нещо не те чух да мрънкаш когато американците си вкараха танковете в Ирак, Афганистан, Сърбия ...и така до корена и Виетнам. Е да ...да не забравяме че Калифорния, Тексас и други не са се присъединили доброволно, били са окупирани....


Пет Окт 07, 2022 8:08 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
1. Явно опорката днес е под мотото what about…: https://en.wikipedia.org/wiki/Whataboutism
2. Никога не съм се радвал когато американците са бомбили когото и да е било. Можеш да преровиш този форум и HWBG и въпреки хилядите ми мнения няма да намериш нито едно в което аз подкрепям който и да е нашественик.
3. Ето видео https://www.youtube.com/watch?v=ZOviBzaa3N8 в което майките си хвърлят бебетата по гадните американски педофили. Когато са се изнасяли руснаците от афганистан, колко ли бебета са хвърлили по тях?
4. Нямаш право да мрънкаш срещу окупаторите на Калифорния и Тексас, защото цялата ти рода сте окопатори. Като почнем от Прабългарите, които са окопирали Славяните, които са окопирали Траките които са окопирали ... и т.н. докато стигнем до кроманйонците, които са окопирали, избили, изяли и наебали неандерталците.

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пет Окт 07, 2022 8:42 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
Аз не мрънкам против никого ако не си забелязал, ти си този който недоволства. Ако четеш внимателно, трябва да си разбрал, че за мен всичко това е съвсем нормално, оправдавам както действията на Русия така и на САЩ и Украйна, виж за тези на ЕС не виждам никакво оправдание, но очевидно те не действат в свой интерес.
Дадох за пример САЩ защото не видях да се пениш така когато те действат по този начин. Моето виждане е че правото е на страната на силния, така е било, така е и така ще бъде.


Пет Окт 07, 2022 8:54 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 8:59 pm
Мнения: 6019
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
ToHu написа:
Дадох за пример САЩ защото не видях да се пениш така когато те действат по този начин.


Всъщност в момента точно, много се пеня на САЩ за това че скатават и не са преобразували руZZия, китай и северна корея на Тринититно стъкло: https://en.wikipedia.org/wiki/Trinitite

_________________
Warriors of the Night, ASSEMBLER!!!


Пет Окт 07, 2022 9:05 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
Не знам дали осъзнаваш какви глупости пишеш. Армията на САЩ е небоеспособна ако изключим операции срещу неподготвен и слаб противник. Директна война с Русия или Китай са непосилни не само за САЩ но и за цялото НАТО, затова е и въвлечена Украйна. Ако виждаш какво се случва в Русия, предсстви си го по 100 ако в САЩ се обяви мобилизация, не по-различно би било положението и с много, да не кажа всички западни страни. Както ти ще си първия който ще си набие камшика, така и всички останали са така.
От друга страна кото говориш за ядрено оръжие защо мислиш че те ще стоят и ще чакат, да предположим северна Коря няма технология да го достави до САЩ, но с Русия и Китай нещата изобщо не са така.
И не на последно място не знам дали осъзнаваш, че в Европа няма да имаме никакъв шанс, особено България, ако от едната страна не духа в нашата посока от другата ще духа.


Пет Окт 07, 2022 11:17 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:06 pm
Мнения: 367
Мнение Re: Спам темата на ike
Тресе ме голяма чуденка (да не кажа параноя ) ... Случи ми се нещо доста странно (според мойте възприятия)
Оня ден бях инцидентно в офис на yetel и дорде чаках да ми дойде реда за около 2-3 минути се заиграх с един Самсунг Z (не съм си влизал в профила , просто разцъках менюто и му се кефих на екрана) ...И ! оттогава ПОСТОЯННО МИ ИЗЛИЗАТ РЕКЛАМИ на тоя телефон ...
Случайност ... или ... лицево разпознаване ... свързване с профила ми в Гугъл и ставам таргет ...

_________________
Първата жертва на войната пада ... Истината !


Пет Окт 07, 2022 11:55 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1969
Мнение Re: Спам темата на ike
petko_sz написа:
...Случайност ... или ... лицево разпознаване ... свързване с профила ми в Гугъл и ставам таргет ...

Няма никакви случайности. Май бях писал накъде, но ще се повторя евентуално. На жената на фейсБоклука и излизат реклами за платки, кад софтуери и т.н. все неща свързани с електрониката. Тя не знае какво е транзистор и с какво се яде той :) Аз нямам профил в тази рекламна агенция. Единственото обяснение е, че и двата компа са зад един и същ ip адрес.

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Съб Окт 08, 2022 1:25 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:06 pm
Мнения: 367
Мнение Re: Спам темата на ike
syscop написа:
petko_sz написа:
...Случайност ... или ... лицево разпознаване ... свързване с профила ми в Гугъл и ставам таргет ...

Няма никакви случайности. Май бях писал накъде, но ще се повторя евентуално. На жената на фейсБоклука и излизат реклами за платки, кад софтуери и т.н. все неща свързани с електрониката. Тя не знае какво е транзистор и с какво се яде той :) Аз нямам профил в тази рекламна агенция. Единственото обяснение е, че и двата компа са зад един и същ ip адрес.



Озадачи ми това ,че единственото логично обяснения е лицево разпознаване !!!

(другият вариант - случАеност да е клони към 0.
Не съм имал намерения да си сменям телефона и никога не съм сърчвал Самсунг Z фолд)


... което пък неминуемо доказва , че "Бъдещето" на другаря Оруел Вече е Тук !
Всеки може да бъде не само ефективно намерен (дори от частни компании) , но и компрометиран във всеки един миг !

_________________
Първата жертва на войната пада ... Истината !


Съб Окт 08, 2022 3:02 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
Не е задължително да е лицево разпознаване, твоя телефон е бил в теб, от тук по-тъпият вариант започват да спасят всички които са били в магазина по това време или по-умния използват блутут или nfc за да те идентифицират, има доста такива решения.
Не е невъзможно и да има нещо пуснато през камерите на магазина.


Съб Окт 08, 2022 4:13 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10610
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
Преди време се беше появила информация, че някои приложения подсвирквали през говорителя в ултразвуковия диапазон за да установят какви други устройства са наоколо...


Съб Окт 08, 2022 6:20 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
Умнофоните предлагат толкова много варианти за идентификация и тракиране, че би било учудващо ако не те тракират :)
Затова 10 Мин преди и след като си ходил при свиркаджийкатя телефона се слага в айрплейм режим, изключва и ако може вадиш батерията :) ако ще закопаваш някого е добре да го сториш още преди да се качиш в колата, и естествено го оставяш някъде далеч :)


Съб Окт 08, 2022 6:27 pm
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен

Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:06 pm
Мнения: 367
Мнение Re: Спам темата на ike
ToHu написа:
Не е задължително да е лицево разпознаване, твоя телефон е бил в теб, от тук по-тъпият вариант започват да спасят всички които са били в магазина по това време или по-умния използват блутут или nfc за да те идентифицират, има доста такива решения.
Не е невъзможно и да има нещо пуснато през камерите на магазина.


Синия зъб беше спрян , а nfc нямам !

_________________
Първата жертва на войната пада ... Истината !


Съб Окт 08, 2022 7:00 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Спам темата на ike
Аааа това че ти си го спрял нищо не значи :)


Съб Окт 08, 2022 8:11 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 293 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: s.ivanov и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни