Отговори на тема  [ 2495 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 167  Следваща
Коли 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:57 pm
Мнения: 1040
Мнение Re: Коли
lcr написа:
https://www.autoclub.bg/sofia-zabrana-mps-dekemvri-2022


Това е поредната убавиня идваща от ЕС :D Прави се защото така е направено в други европ градове а не за да ти стане по качествен въздуха. А като цяло това е поредната принуда унижение на човека и бъркане в джоба му!
- правят се зони за паркиране - хората наливат едни пари , а парите здраво се крадат щото не виждаш да са направили паркинги и подобрения
- спират коли и над определена възраст независимо от това колко замърсяват - това е дискриминация
- приндуждават хората след 2028 да имат или ел или чисто нови коли - ето ти растежа на корпорациите които управляват света. Непрекъсната принуда човек да купува и купува и да робува играейки по безсмислени правила
- за бизнеса глобите са драстично по-големи от тези на физ. лице

А иначе трафика почти не оказва влияние върху праховите частици поне у нас
https://btvnovinite.bg/predavania/tazi- ... ofija.html

И да не забравяме финансираме фалиралия и безсмислен гладски транспорт в софия в който отиват 70% от данъците на софиянци, а да не говорим за субсидиите от държавата. Тук също всичко куца обаче хората нямат думата. Дето се вика дошло е време да се крадне......

Ама иначе като цяло идеята си е пропаганда, раделяне на обществото на полюси, както казах пореден налог който бърка в джоба.....


Пон Юли 25, 2022 5:11 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Коли
Надявам се да имат малко разум и да не го приемат, не че мен ме касае, но според мен това е и противоконституционно, конкретно за живеещите в тези зони, това е ограничение на свободата на придвижване, и тук абсолютно не може да се тълкува че не е нарушена защото може да използва градски транспорт, всеки се придвижва както иска, това в право на личен избор Ако въвеждат нещо, то не трябва да е дискриминационно, а това конкретно е точно дискриминационно.
Аз отдавна говоря, на всеки стълб по един политик, кой обесен кой набучен ... да вият, да квичат да се помни поне 100 години, то е ясно че повече каквото и да направиш няма да го помнят.


Пон Юли 25, 2022 5:33 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Коли
Edesign написа:
Това е поредната убавиня идваща от ЕС...

Оплака се, изциври се. Олекна ли ти?


Пон Юли 25, 2022 6:41 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Мнение Re: Коли
Ограниченията няма да касаят живеещите във въпросните зони.

https://offnews.bg/obshtestvo/sos-otloz ... 81571.html


Пон Юли 25, 2022 9:19 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коли
Edesign написа:
lcr написа:
https://www.autoclub.bg/sofia-zabrana-mps-dekemvri-2022


Това е поредната убавиня идваща от ЕС :D Прави се защото така е направено в други европ градове а не за да ти стане по качествен въздуха. А като цяло това е поредната принуда унижение на човека и бъркане в джоба му!
- правят се зони за паркиране - хората наливат едни пари , а парите здраво се крадат щото не виждаш да са направили паркинги и подобрения
- спират коли и над определена възраст независимо от това колко замърсяват - това е дискриминация
- приндуждават хората след 2028 да имат или ел или чисто нови коли - ето ти растежа на корпорациите които управляват света. Непрекъсната принуда човек да купува и купува и да робува играейки по безсмислени правила
- за бизнеса глобите са драстично по-големи от тези на физ. лице

А иначе трафика почти не оказва влияние върху праховите частици поне у нас
https://btvnovinite.bg/predavania/tazi- ... ofija.html

И да не забравяме финансираме фалиралия и безсмислен гладски транспорт в софия в който отиват 70% от данъците на софиянци, а да не говорим за субсидиите от държавата. Тук също всичко куца обаче хората нямат думата. Дето се вика дошло е време да се крадне......

Ама иначе като цяло идеята си е пропаганда, раделяне на обществото на полюси, както казах пореден налог който бърка в джоба.....


В немско преди 12- 15 г нали раздаваха плакетки - в зависимост от година ,гориво и т.н ти дават плакетка и я лепиш на джама.
Имало много финен прах в градовете и взеха да забраняват да се влиза по градовете с по дъртите коли.
За къде 1 година и нещо неща разкараха дъртите дизели и доволно старите бензинки..... и после кат мериха за финни прах ...ааа ама то не било от колите причинено това ..... нивата си бяха все същите ....ама накараха не помня колко народ да си купи нова кола.


Вто Юли 26, 2022 12:12 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:57 pm
Мнения: 1040
Мнение Re: Коли
itso.t написа:
Edesign написа:
Това е поредната убавиня идваща от ЕС...

Оплака се, изциври се. Олекна ли ти?


Не не съм се опалквал, нито цивря! Аз "крещя" истината това е единствения начин за борба с фалшивата пропаганда! Дано има повече такива като мен да крещят истината защото в противен случай полека полека непрекъснато повтаряна лъжа става истина. Не няма да спрем процеса (пропагандата е жестока) но със сигурност може да го забавим :D

А иначе тия нещастници https://bntnews.bg/news/antikrizisna-my ... 0news.html откриха топлата вода, която бай ти Ганя я прилага от десетилетия :D


Вто Юли 26, 2022 8:33 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Коли
Edesign написа:
Не не съм се опалквал, нито цивря! Аз "крещя" истината...

Нищо не крещиш, Цивриш и мрънкаш във форума.
Ако все пак си крещял, докъде извън форума стигнаха словата ти лично от теб, а не препредадени от някого като "а един у форума казА, че...".
До коя институция писа? Какво ти отговориха от там? Какво направи след това ти?
С две думи разкажи за тая твоя битка с неправдата. Току си заразил с ентусиазъм и други които да се включат в нея.


Вто Юли 26, 2022 10:35 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 12:59 pm
Мнения: 3855
Местоположение: Габрово
Мнение Re: Коли
Edesign написа:
А иначе тия нещастници https://bntnews.bg/news/antikrizisna-my ... 0news.html откриха топлата вода, която бай ти Ганя я прилага от десетилетия :D

Тъй ли? Мислиш че и ний сме дали нещо на света, т.е. измислили олиото за дизелите? Сигурно и Дизел е бил българин?

Ония "глупавите" немци живеят с 10 години по-дълго от нас - ама ти вярвай че си налагат мерки от нямане на работа. Хубаво, евросъюза им помага да си налагат правилата навън - ама как са се оправяли преди него? Що си мисля че никак не бяха зле и преди това.
Ама си прав за Ганя - никога няма да проумее логиката им.
Пример - в немско глутаматите са забранени за използване в храните (подобрителите на вкуса). В бг същия продукт е бъкан с тях. Кой ни кара да ги слагам и ядем? Евро-педалите ли? Или същите дето си карат миризливите дизели и не им пука какво дишат дори собствените им деца? Всичко започва с правилното мислене, а тук няма почва такова да поникне.


Вто Юли 26, 2022 2:19 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:57 pm
Мнения: 1040
Мнение Re: Коли
itso.t написа:
Edesign написа:
Не не съм се опалквал, нито цивря! Аз "крещя" истината...

Нищо не крещиш, Цивриш и мрънкаш във форума.
Ако все пак си крещял, докъде извън форума стигнаха словата ти лично от теб, а не препредадени от някого като "а един у форума казА, че...".


Не знам защо ме квалифицираш без изобщо да ме познаваш на база нищо :D Жив и здрав да си! Нали не мислиш че тук ще започна да поствам мемоари, то се оплюваме за очевидни неща камо ли да се сподели лична информация. Не бих се вкарал в такъв филм. Който ме познава знае за какво става въпрос....

gicho написа:
Тъй ли? Мислиш че и ний сме дали нещо на света, т.е. измислили олиото за дизелите? Сигурно и Дизел е бил българин?

Неее нищо никога не сме дали на света ..... :D Само дето имаме величия във всички сфери на живота, за които рядко се сещаме по време на трапезния патриотизъм :D

gicho написа:
Ония "глупавите" немци живеят с 10 години по-дълго от нас - ама ти вярвай че си налагат мерки от нямане на работа. Хубаво, евросъюза им помага да си налагат правилата навън - ама как са се оправяли преди него? Що си мисля че никак не бяха зле и преди това.

Не прави пропаганда - има статистика и е доста сложно лесно отсъждаш с лека ръка. Живота варира от климата, расата и ред други фактори. Не ми навирай англосаксонците които явно живеят по-дълго от славяни

gicho написа:
Ама си прав за Ганя - никога няма да проумее логиката им.
Пример - в немско глутаматите са забранени за използване в храните (подобрителите на вкуса). В бг същия продукт е бъкан с тях. Кой ни кара да ги слагам и ядем? Евро-педалите ли? Или същите дето си карат миризливите дизели и не им пука какво дишат дори собствените им деца? Всичко започва с правилното мислене, а тук няма почва такова да поникне.

Тук за храната вече бях писал..... цяла европа е за ожалване, за съжаление тази проказа дойде и в БГ с демокрацията


Вто Юли 26, 2022 7:09 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 12:31 pm
Мнения: 3282
Мнение Re: Коли
Това, че трафикът не влияе на праховите частици може да е вярно само в случаите когато относителният му принос е малък - на магистралата между абу даби и дубай или по селата през зимата. Корелацията между въвеждането на евронормите и подобряването качеството на въздуха в големите европейски градове е всепризната.

https://www.umweltbundesamt.de/themen/l ... eutschland


Вто Юли 26, 2022 9:43 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Коли
Edesign написа:
...Не знам защо ме квалифицираш без изобщо да ме познаваш на база нищо :D ...

Тая мисъл е толкова добре структурирана, че не знам дали имаме какво да си кажем...

Не те познавам лично, но съм си изградил някакво мнение на база участието ти във форума.
Чудя се дали имаш мнение в което не мрънкаш, не се оплакваш от нещо? Все всички са ти криви... То не бяха кризи, то не бяха ковиди, то какво ли не беше. Не съм следил внимателно темите за войната, та ако си се отбелязал там а аз съм пропуснал да ги изредя, е било неволно. :D
Но ако някъде във форума си написал нещо позитивно, моля дай линк към него. Ще ми е интересно да разбера какво е то.

И да се върнем на цивренето във форума. Какво очакваш да се случи вследствие на това непрекъснато мрънкане?
А ако вече има резултат, би ли споделил какъв е?


Вто Юли 26, 2022 9:44 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2636
Местоположение: София
Мнение Re: Коли
Дай ся да разведрим малко обстановката като ви почерпя едни студени бири.
Изображение
Много не мислих и взех Фиатя с трите цилиндъра. Ми кво да кажа след 250км градско и около градско, не знам как точно са го направили тоя мотор ама доста добре се представя, е не е бегачка но за градска кола върви много добре.


Вто Юли 26, 2022 11:44 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Коли
Ааааа тая бира е топла ... и 9 халби на кого по-напред .. исамо така бира без мезе ... еееее баси гадния живот ...


Вто Юли 26, 2022 11:58 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коли
Електромобил се запали във Варна, пламнаха още коли
Инцидентът е станал в района на Двореца на културата и спорта
Eлектрически автомобил се запали на зарядна станция във Варна днес, научи NOVA.

Обаче нежно пропускат да кажат марката .....


Сря Юли 27, 2022 4:37 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1954
Мнение Re: Коли
HSB написа:
...
Обаче нежно пропускат да кажат марката .....

По остатъците трудно ще се определи марката :)


Изображение

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Сря Юли 27, 2022 4:51 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2495 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 167  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни