Отговори на тема  [ 932 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 63  Следваща
Коронавирус 2022 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:23 pm
Мнения: 3545
Местоположение: Високо в планината
Мнение Re: Коронавирус 2022
pipilica написа:
itso.t написа:
pipilica написа:
Бе тоя много интересно говори за някви документи на СЗО за някъв пандемичен договор, не съм преглеждал подробно, но са страшни нещата.
https://www.youtube.com/watch?v=_fCxest-u40

Здравейте конспиратори! :D
Важно е да се говорят небивалици на куб.Така всички зрители генерират кликове, а йотубето дава по някоя паричка.

Кефи ме сарказма ти, обикновено е на място, ама я кажи тука къде точно са "небивалици на куб"
щото май само документи показва и то на СЗО.
И защо според теб точно СЗО подмени дефиницията какво е ваксина. Днеска докато си работех случайно подслушах разговора на две жени, едната се оплака на другата, че хем има 3 дози шмайзер и тя и мъжа и децата пак лепнали кромида. Нещо конспиративно да намираш във ваксините. Ся няма да споменавам дето ваксинираните имали МАС адрес, но в четвъртък пак ще ходя там да работя и дано не забравя да взема умния телефон да видя тая с трите дози има ли МАС адрес.

Кефи ме как специалистът по Фсичко д-р Пасков (който всъщност е ветеринар) се опитва да чете на език, който не знае, а документите си ги превежда с гугъл транслатор.
Само ще ти вметна, че е.V. се използва за "вписани дружества с нестопанска цел". Не е никаква служба или каквото там тръгна да разправя другаря Пасков.

_________________
Хайде де!


Сря Авг 10, 2022 3:35 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
https://stevekirsch.substack.com/p/four ... medium=web

Fourteen young Canadian docs die after getting the shot. Normally would be ~0 over 30 years.
This is a list of just the docs my doctor friend in Canada heard about passively. In the past 30 years, he's never heard of a single death like this. Not one. Now there are at least 14.


Чет Авг 11, 2022 6:04 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2642
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
dan написа:
Кефи ме как специалистът по Фсичко д-р Пасков (който всъщност е ветеринар) се опитва да чете на език, който не знае, а документите си ги превежда с гугъл транслатор.
Само ще ти вметна, че е.V. се използва за "вписани дружества с нестопанска цел". Не е никаква служба или каквото там тръгна да разправя другаря Пасков.

Тва че е ветеринар според мен няма кой знае кво значение, пък може и да има, поне е учил медицина макар и животинска, пък тука не знам някой да е учил изобщо няква медицина и ся да пои чипове или да пише за контролери.
Та каквато и да е истината все ще излезе наяве след време, просто споделих инфо което ми е стори интересно.


Чет Авг 11, 2022 10:50 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
pipilica написа:
dan написа:
Кефи ме как специалистът по Фсичко д-р Пасков (който всъщност е ветеринар) се опитва да чете на език, който не знае, а документите си ги превежда с гугъл транслатор.
Само ще ти вметна, че е.V. се използва за "вписани дружества с нестопанска цел". Не е никаква служба или каквото там тръгна да разправя другаря Пасков.

Тва че е ветеринар според мен няма кой знае кво значение, пък може и да има, поне е учил медицина макар и животинска, пък тука не знам някой да е учил изобщо няква медицина и ся да пои чипове или да пише за контролери.
Та каквато и да е истината все ще излезе наяве след време, просто споделих инфо което ми е стори интересно.


Шефа на Фаизер ли беше ,на Модерна ли беше - един грък - и тои е ветеринарен доктор.


Пет Авг 12, 2022 4:36 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Боледувах в края на миналия септември. Не съм се ваксинирал. Сега пак ме тресна, но мина доста по-леко. Нищо по-различно от сезонен грип.


Съб Авг 13, 2022 11:04 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10612
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Народът съвсем е изтрещял. Само да кихне, и първата работа е антигенен или PCR тест. Сякаш останалите заболявания са отменени...


Съб Авг 13, 2022 11:36 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27996
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
правилно, пср тестче, ваксинка, маска ръкавици каквото там е нужно ....


Съб Авг 13, 2022 3:52 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
Това е от документа дето по рано имаше линк
Загледах се и какво се вижда
в тоя репорт за 42 седмица болните от кромод мнозинството от тях са набодени , като изключим под 18 години .


Е какво излиза - лепим щампата на всеки .... а се оказва че тя за никав чеп не става.

нали уж е да се помогне на хората дето са наи уязвими - дъртите.
Е ма като видиш че 60-69 групата - от общо 45к - 40к са ваксани

а при

70 -79 ... от общо 27к кромидясали ... 24 к са набодени

то какво излиза ... май искат по бърже да гу уморят....


Прикачени файлове:
vaksa_uk.jpg
vaksa_uk.jpg [ 505.48 KiB | Прегледано 676 пъти ]
Вто Авг 16, 2022 1:13 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2642
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Така де, ама какво значение имат някакви си хора, важното е бизнеса да върви да се трупат пачки по стотачки.


Вто Авг 16, 2022 1:26 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 12:31 pm
Мнения: 3301
Мнение Re: Коронавирус 2022
HSB написа:
https://stevekirsch.substack.com/p/fourteen-young-canadian-docs-die?r=o7iqo&s=w&utm_campaign=post&utm_medium=web

Fourteen young Canadian docs die after getting the shot. Normally would be ~0 over 30 years.
This is a list of just the docs my doctor friend in Canada heard about passively. In the past 30 years, he's never heard of a single death like this. Not one. Now there are at least 14.


"Let me be very clear. You cannot have 14 Canadian doctors die shortly after the vaccine if there isn’t something wrong with the shot. Period. Full stop. Each of these is a very rare event. Having them clustered like this is a sure sign the vaccines killed them."

Ти сериозно ли си губиш времето, че и нашето, да четеш подобни недоразумения на логическата немисъл. Ето и опровержението от един малко по-сериозен източник.
https://www.reuters.com/article/factche ... SL1N2Z9296


Вто Авг 16, 2022 7:32 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10935
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: Коронавирус 2022
При първи признак - стоиш си поне седмица вкъщи и оправяш каквото е останало за оправяне.
Нали затова ги плащаме тия данъци. Теста е вторичен ефект. Може дори да работиш от вкъщи.


Вто Авг 16, 2022 8:07 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10612
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Първи признаци на какво? Щото основните се припокриват за маса болести, че дори и след прекопване на царевицата... :lol:


Вто Авг 16, 2022 9:40 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27996
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Значи да ви кажа нещо което работи на 100%, при първи признаци на каквото и да е, си намирам някоя физически по-тежка работа, след 5-6-10 часа, в зависимост от степента на симптомите всичко ми минава ... мене ако питаш просто си продължаваш все едно нищо ти няма, а ако евентуално си болен и разпространяваш вируса, още по-добре.


Вто Авг 16, 2022 5:43 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2642
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
И аз така процедирам понякога, не обръщам внимание на бацило и той вземе че се разкара.


Вто Авг 16, 2022 8:01 pm
Профил
Ранг: Минаващ
Ранг: Минаващ

Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 11:44 am
Мнения: 92
Мнение Re: Коронавирус 2022
Аз па като счупим крак и продължавам да си тичам сека сутрин по 5км ... за здраве ... и он земе та ми мине.
Абе, вие да не сте родом от Спарта :)


Вто Авг 16, 2022 9:16 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 932 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 63  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни