Отговори на тема  [ 932 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 63  Следваща
Коронавирус 2022 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Те там не са спирали, това е така от самото начало на пандемията, периодично някъде нещо се затваря ....докато се преодолее партийната инерция ...тука вече си се приема за нормално, все по открито се говори че от затваряне и изолация няма смисъл, като дори се прокрадват изказвания от типа към онзи момент нещо трябваше да се направи за да не изглежда че се бездейства :) На политиците им е трудно да кажат на който каквото му е писано, затова зорлем разболяха и умориха хора, но важното е че нещо правят ....


Сря Ное 23, 2022 6:53 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
pipilica написа:
В Китай нещо пак почнаха да ги затварят.

Както бях писал по-напред в темата, периодично се пробват с новини за хуйовида. Че нали махнаха мерките. Вече няма допълнителни кинти за хуйовид. Лабораториите чешат макарите по цял ден. И се опитват да прилапат още някоя паричка като за последно.
Ама актуалните новини са други, пък и черни петъци, предстоящи празници, свински погребения и явно никой не им обръща внимание... :D


Сря Ное 23, 2022 10:52 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 7:44 pm
Мнения: 2786
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: Коронавирус 2022
ToHu написа:
... дори се прокрадват изказвания от типа към онзи момент нещо трябваше да се направи за да не изглежда че се бездейства :)...


Какво друго може да се очаква от политиците? Дедо преди време обясняваше че за да станеш ватман трябва да имаш бележка, че не си луд, средно образование, изкаран курс за правоспособност да караш влака и ако сгафиш - носиш и отговорност като плащаш и/или влизаш в затвора.

Кое точно от тези неща важи за политиците ни?

Истината е, че те държат пропагандната машина и облъчват "електората" с правилната информация. И електората "кълве"...

В БГ нали след нова година отвориха училищата, но 2 пъти седмично (после по 1 път) децата плюеха да ги "тестват" със скъпи тестове, за които се знаеше че никаква не я вършат още по дефиниция?

И нали се сещате кой плаща всичко това и кой се облагодетелства в крайна сметка?

Не подписах декларация за съгласие моите деца да бъдет тествани и ни отговориха - "не ви допускаме в училище". А-ми добре, а-ма нарушавате конституционните права на децата ми за достъп до образование. И кО праим сЯ? ... А-ми ... ще продължат да учат дистанционно (за ужас на преподавателите). В следствие на което от 24 деца в клас - заради 4 от тях камерите в класната стая бяха включени и имах възможност няколко месеца да гледам какво става в клас, когато останалите 20 деца са присъствено на училище.
И какво мислите видях?
Та стана ми ясно защо училищата и учителите НЕ искат да се знае как протича един учебен час, как се преподава, какво се прави и колко е смисленото полезно време от часа.

Та важното в случая беше "електората" да се "дангоса" с ваксини, а сега да си подари оръжието на украйна и да приемем аФрото, защото това е най-важното в дневния ред и всичко това както се сещате е единствено и само в наш интерес. Нал тЪй?

Не помня кой го беше казал: "народ от овце неминуемо ще си отгледа и ще бъде управляван от вълци"


Сря Ное 23, 2022 11:55 am
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 9:54 am
Мнения: 864
Мнение Re: Коронавирус 2022
И какво точно видя на камерите?
И като толкова не ти харесва на къде вървят нещата, що не заминеш за северна корея или поне за русия? Там афро няма да има и няма да си подарят оръжията на украйна.


Сря Ное 23, 2022 12:26 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 7:44 pm
Мнения: 2786
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: Коронавирус 2022
t_i_t_o написа:
И какво точно видя на камерите?

След видяното напълно ми се изясни как се постигат резултати като от последните матури, а именно 10% напълно неграмотни и 30% функционално неграмотни.
А и още един път ми се затвърди убеждението, че ще трябва да образоваме децата си ВЪПРЕКИ училището.

t_i_t_o написа:
И като толкова не ти харесва на къде вървят нещата, що не заминеш за северна корея или поне за русия? Там афро няма да има и няма да си подарят оръжията на украйна.

Не ми харесва и съм сигурен, че ако искаше, щеше да се опиташ да чуеш и други мнения - на експерти примерно (а не моето) и щеше да си направиш сам по реалистична представа защо нещата не са за харесване.
Незнам дали ти си заминавал до момента, но на младини аз минах през този експеримент със заминаването. И за разлика от много други не съм мил чинии по заведенията, а бях много добре заплатен. Е и въпреки това след 3 години гурбет ми светна, че няма защо да ги "ручам жабетата" и 2000-ната година се прибрах. Ако щеш вярвай - няма място на света, където можеш да избягаш от това, което не ти харесва и да се скриеш. САЩ въобще не е такова място, както и европата - особено напоследък. Не знам защо въобще се споменават русия и с.корея ??? Кой е казал, че те са нещо по-добро?

Та местото ми е там, където са погребани близките ми и изхода е не да избягам незнайно къде, а да се опитам да променя това, което не ми харесва в собствената ми страна, започвайки от собственият ми дом, двор, улица, квартал, град, образование на децата ми и т.н. Вярвам, че и ти ще се съгласиш с това.


Сря Ное 23, 2022 1:39 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
https://www.youtube.com/watch?v=ehukoNcRrSU


Пет Ное 25, 2022 10:10 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
Pfizer did not know whether Covid vaccine stopped transmission before rollout, executive admits

https://www.news.com.au/technology/scie ... 2784fec414

Janine Small

Janine Small, the pharmaceutical giant’s president of international developed markets, was standing in for Pfizer CEO Albert Bourla who pulled out of testifying before the European Parliament’s COVID-19 advisory board

Ако това го бяха пуснали в началото когато започнаха да рекламират чорбата .......

Ама дори сега това няма да го видим по новините в 8 по БНТ нали.....


Пет Ное 25, 2022 10:21 pm
Профил
Ранг: Новодошъл
Ранг: Новодошъл
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 03, 2017 12:21 pm
Мнения: 163
Мнение Re: Коронавирус 2022
HSB написа:
Pfizer did not know whether Covid vaccine stopped transmission before rollout, executive admits

https://www.news.com.au/technology/scie ... 2784fec414

Janine Small

Janine Small, the pharmaceutical giant’s president of international developed markets, was standing in for Pfizer CEO Albert Bourla who pulled out of testifying before the European Parliament’s COVID-19 advisory board

Ако това го бяха пуснали в началото когато започнаха да рекламират чорбата .......

Ама дори сега това няма да го видим по новините в 8 по БНТ нали.....


За разлика от Pfizer то подписалите deklarazia-is.docx явно са били информирано запознати и съгласни така, че не виждам причина да се хаби ефирно време с житейските им решения.

Харесва ми чаровната или по-скоро снизходителна усмивка на 0:30. Чудя се след кой въпрос/отговор ще придобие сериозен вид? Примерно костюм на райета.


Прикачени файлове:
Коментар на файл: *.txt -> *.docx
deklarazia-is.docx.txt [17.11 KiB]
18 пъти
Съб Ное 26, 2022 12:41 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2636
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Малко е дълъг филма но пък е интересен
https://www.youtube.com/watch?v=Szlff4itiqs
Ся колко е истината не знам но и половината да е истина е страшно.


Сря Ное 30, 2022 2:53 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10573
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Няма да го изгледам затова може ли резюме в няколко изречения?


Сря Ное 30, 2022 8:46 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1244
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
itso.t написа:
Няма да го изгледам затова може ли резюме в няколко изречения?


Ами тука дето живеем в братска америка се продават много застараховки ЖИИВОТ.
По моя преценка поне 300% повече отколкото в Европа да речем.
Филма започва че по данни на животозастрахователните компании има много хвърлили топа на възраст 18-49 ,група хора която по идея е не рискова щото са млади или релативно млади хора
Които са си купили застраховка и застраховкаите очакват само да приберат кинти а не да плащат премии на семеиството че застрахования е ритнал камбаната.
Но по идея – млад човек си купува застр живот- обикновено плаща малко а му обещават милиони ако гушне букета – сметката е проста – вероятноста е много малка.
Да де ама сега това не е така и застраховките се раздвижват – да речем че успеят да осъдят някои – ще приберат пак някви кинти


Като догледам - повече че сега бачкам. :)


Сря Ное 30, 2022 10:31 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2636
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Филма е документален, няма конспирация, няма графен и подобни, не коментират какво има в течностите, само интервюта с лекари, патолози и интересно с балсаматори. HSB като се наработи ще каже кви са тия и какво правят. Всички внезапно умрели имат огромни или голямо количество много дребни съсиреци в кръвта, има и кадри на живо как вадят от вени и артерии "фиброзни сраствания" както го превеждат, и това само от такива с по една или повече игли. Някои много скоро след процедурата други след време. Има и доста кадри от ТВ предавания в който на живо припадат и умират, също има и кадри от улични и охранителни камери с припадащи хора. Също има и мнения на онколози които казват че за пръв път виждат при млади хора толкова скоротечен рак. Много са се увеличли и мъртво родените бебета и спонтанни аборти.


Сря Ное 30, 2022 11:09 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 11:48 am
Мнения: 4671
Мнение Re: Коронавирус 2022
https://9gag.com/gag/a5Xnjyo

_________________
main[-1u]={1};


Чет Дек 01, 2022 12:27 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 7:44 pm
Мнения: 2786
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: Коронавирус 2022
s.ivanov написа:
За разлика от Pfizer то подписалите deklarazia-is.docx явно са били информирано запознати и съгласни така, че не виждам причина да се хаби ефирно време с житейските им решения.


+1

Лошото е че тези хора (или повечето от тях) продължават да НЕ мислят и продължават да са жертва на пропагандата. (не че и аз не съм ставал такава на моменти де...)

Всеки може да бъде целенасочено и нарочно излъган за нещо в някой момент, но докато няма наказани лъжци - опитите да ни лъжат ще продължават вечно.

Кое точно в снимката постната от TheWizard не беше така?


Чет Дек 01, 2022 9:52 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Ако така лесно се отиваше в рая .....


Чет Дек 01, 2022 10:44 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 932 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 63  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни