Отговори на тема  [ 932 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 63  Следваща
Коронавирус 2022 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
stefan63 написа:
А ти съзнаваш ли , че никога не е имало ваксина с такава "гаранция"?


Мисля че е точно обратното - направих си труда да прочета дефиниците за това как се тества ваксина, колко време и т.н

Сроковете са многггооооо дълги и се пробва на много повече наистина доброволци и т.н и т.н

И като се уверят че на повечто им няма нищо в продължение на 5 г тогава се пуска на пазара ....

Само че за кромидовата вакса ги смениха ... а и почти навсякъде приеха закони че не може да ги съдиш ако нещо се увредиш от ваксата .... Ако си чел например даташита на Фаизер и бионтеш -там черно на бяло пише че премилина разултати за какво става въпрос с тя вакса ще има май 2023 окончателните са още по нататък ....

Така че които сее набол си носи риска както се вика.


Вто Юли 26, 2022 9:25 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Да се говори, че подходът на властите е бил неадекватен, не е сериозно.
Със сигурност е имало известна доза неадекватност, като това дето бяха затворили паркове и градинки у нас по време на първата вълна.
Ако живеехме непрекъснато с такава напаст, вероятно и властите щяха да действат по-адекватно. Едва ли някой предпочита това.


Вто Юли 26, 2022 9:31 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
lcr написа:
Да се говори, че подходът на властите е бил неадекватен, не е сериозно.
Със сигурност е имало известна доза неадекватност, като това дето бяха затворили паркове и градинки у нас по време на първата вълна.
Ако живеехме непрекъснато с такава напаст, вероятно и властите щяха да действат по-адекватно. Едва ли някой предпочита това.



Ама не гледаи само БГ - аз говоря глобално..... в бг почти нищо не се случи ...ама например в Канада ако не си ваксан не можеше да се качиш на влак или самолет.
А заповедите в Австрия да се вакса народа задъжително като добитък ......
От друга страна всеки повик и доказателство че кромида може да се лекува се отрича с огромна сила....ще рече зора е да продаваме вакси ,пак за народа ни били фара .......

Ако на това не му викаш неадекватно поведение


Сря Юли 27, 2022 4:43 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:15 am
Мнения: 1245
Местоположение: Phoenix AZ
Мнение Re: Коронавирус 2022
Които вярва че ваксите са безобидни ,отделно това да се делегират права на СЗО .....

https://www.youtube.com/watch?v=oJp53IK2wCA


Чет Юли 28, 2022 4:57 pm
Профил
Ранг: Новодошъл
Ранг: Новодошъл

Регистриран на: Чет Апр 19, 2007 3:15 pm
Мнения: 152
Местоположение: Русе
Мнение Re: Коронавирус 2022
В новини по радиото споменаха вече излязла белтъчна ваксина.
Казаха, че ваксината е ефективна срещу всички познати щамове.
Спайк-протеина май го беше култивирал немски микробиолог ,
( работил в Ухан ) още преди две години. По спомен беше надупчил
шесдесетината си колеги.

_________________
The fastest code is code that is not executed. (c) Free Electrons


Чет Юли 28, 2022 5:04 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 11:02 am
Мнения: 8902
Местоположение: Разград
Мнение Re: Коронавирус 2022
Всички ваксинирани колеги на жената (и мои бивши колеги) последните две седмици окапаха като круши. Някой имат и 3-та игла. Тия дето го карахме края на март - нищо. Някой с ваксини някой без. Аз и жената не сме още ама и нищо ни няма. Нямам нищо против ваксините - просто на тези дето ни ги натякват в момента им нямам никаква вяра - и как да им имам като гледам колко ваксинирани се разболяват както си трябва - със симптоми и си лежат в къщи по две седмици като стой та гледай.


Пет Юли 29, 2022 8:32 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2642
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Бе тоя много интересно говори за някви документи на СЗО за някъв пандемичен договор, не съм преглеждал подробно, но са страшни нещата.
https://www.youtube.com/watch?v=_fCxest-u40


Пон Авг 08, 2022 11:27 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28023
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
Те скоро режим на въздуха ще въведат в Европа ти за някаква пандемийка си се хванал.


Пон Авг 08, 2022 11:40 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10622
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
pipilica написа:
Бе тоя много интересно говори за някви документи на СЗО за някъв пандемичен договор, не съм преглеждал подробно, но са страшни нещата.
https://www.youtube.com/watch?v=_fCxest-u40

Здравейте конспиратори! :D
Важно е да се говорят небивалици на куб.Така всички зрители генерират кликове, а йотубето дава по някоя паричка.


Вто Авг 09, 2022 10:18 am
Профил
Ранг: Популярен
Ранг: Популярен
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 05, 2019 2:38 pm
Мнения: 351
Мнение Re: Коронавирус 2022
Преди 2 години за много неща говореха, че са конспирации. Само, че нещо взеха да стават :)


Вто Авг 09, 2022 2:08 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 12:26 am
Мнения: 2642
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
itso.t написа:
pipilica написа:
Бе тоя много интересно говори за някви документи на СЗО за някъв пандемичен договор, не съм преглеждал подробно, но са страшни нещата.
https://www.youtube.com/watch?v=_fCxest-u40

Здравейте конспиратори! :D
Важно е да се говорят небивалици на куб.Така всички зрители генерират кликове, а йотубето дава по някоя паричка.

Кефи ме сарказма ти, обикновено е на място, ама я кажи тука къде точно са "небивалици на куб"
щото май само документи показва и то на СЗО.
И защо според теб точно СЗО подмени дефиницията какво е ваксина. Днеска докато си работех случайно подслушах разговора на две жени, едната се оплака на другата, че хем има 3 дози шмайзер и тя и мъжа и децата пак лепнали кромида. Нещо конспиративно да намираш във ваксините. Ся няма да споменавам дето ваксинираните имали МАС адрес, но в четвъртък пак ще ходя там да работя и дано не забравя да взема умния телефон да видя тая с трите дози има ли МАС адрес.


Вто Авг 09, 2022 10:22 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28023
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
И аз да се оплача, и след 3 дози пак не ме хваща,айде първо го отдавахме на това, че не съм ваксиниран, е ваксинирах се но все там, не нося маска, ръцете не ги мия, дезинфектанти използвам само перорално, но последните години и така е рядкост, освен ако все още няма натрупани от едно време, не ще и това е .... щерката е с ваксини и вече за 3-ти път го кара, ама последните два пъти дори не му обръща внимание. С две думи, който си боледува ще си боледува, ни грипната ваксина го спасява ни ковди ваксината.
На който му е писано да се удави няма да се обеси, аман от тоя ковид, тази дума трябва да се забрани, последните 3 години да се изтрият от историята, и всичко ще си дойде на мястото.


Вто Авг 09, 2022 10:41 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10622
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
pipilica написа:
Кефи ме сарказма ти, обикновено е на място, ама я кажи тука къде точно са "небивалици на куб"
щото май само документи показва и то на СЗО...

Нямам представа, не съм гледал видеото и не знам какви ги дрънкат в него. Само вметнах, че обикновено целта на публикувалия видео в тубата е борба за някоя паричка, а не за правда и свобода... :D
Отделно, ако кликах на всеки линк към тубата и гледах всяко видео което ми е минало в полезрението, по цял ден щях да гледам йотубски тъпотии...


Сря Авг 10, 2022 9:34 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28023
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
то от доста време са основно тъпотии, аз гледам най-вече неща свързани с машинарии и производство но и там маса тъпотии се навъдиха, а с тия индийски идиотщини край няма ...


Сря Авг 10, 2022 9:41 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 28023
Местоположение: София
Мнение Re: Коронавирус 2022
то от доста време са основно тъпотии, аз гледам най-вече неща свързани с машинарии и производство но и там маса тъпотии се навъдиха, а с тия индийски идиотщини край няма ...


Сря Авг 10, 2022 9:41 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 932 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 63  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни