Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Да не оставяме "македонците" да променят историята 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:21 am
Мнения: 10621
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
tgi написа:
Не забравяй и за натиска на марсианците, не са само американците.

Е тука вече... прекали. Ама може ли да оповестяваш такава информация на всеослушание? Нали беше конфиденшъл.
Тц, тц, тц...


Пет Фев 25, 2022 4:23 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Апр 13, 2018 3:00 pm
Мнения: 1324
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
И моят дядо е от Прилеп. Но е донесен като бебе на няколко месеца в България през 1903 година.
Майка му и баща му са били убити по време на Илинденското въстание и е отгледан от леля си.
И аз се подписах, макар, че не вярвам в ползата от това.


Пет Фев 25, 2022 4:25 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Подобно е и с моите. Прадядото е бил доктор там, Йордан Янчулев, и някакъв турчин когото бил лекувал (или жена му или нещо подобно) го предупредил, че турците идват за него, натоварили всичко с двете деца - Методи и Борис (дядо ми) и айде. Живели са прилично в София до съветската окупация, после са оживели някак но останалите жестокости не са им се разминали.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 4:43 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
да вляза в тон и аз с вашия маниер на комуникация - а марсианците не са ли ги предупредили?
що не каза че си твърдоглав македонец преди да ми влизаш ребром за да ти отговоря че нямам нищо против македонците, че да спиш спокоен?
имам само против мозъчните промивки и такива дето са пострадали и не търсят лечение


Пет Фев 25, 2022 4:54 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Ако прочетеш първия ми пост колкото пъти е нужно ще разбереш, че проблемът ти не е в кого мразиш а къде търсиш спасителя.
За първото можеш да имаш много разумни причини, всъщност недовиждаш истинските такива ако и да виждаш с изненада, че светът е нечестен, това не е малко.

За второто се надявам да нямаш разумна причина - единствената такава може да бъде надеждата ти за лична полза за сметка на такива като мене, които неизменно ще бъдат в списъците за убиване.
Най-голямото зло на планетата в момента е в Кремъл, *това* ако не го разбираш добре, може и да го разбереш някой ден. А ако го разбираш... просто сме врагове.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 6:21 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
съжалявам, не разбирам западната пропаганда, слушам я ежедневно и колкото и да я цитираш няма да я разбера
т.е. разбирам дума по дума какво лъжат, но не вярвам на всяка лъжа която казват, ако ти така лесно вярваш, било заради късогледство или щото някой някога си гонил деда ти, което също е късогледство - пак няма как да го разбера, защото като погледна малко по-далеч от носа си, бъглария отдавна е под американско робство, не руско, и вече цяло едно поколение страда от америка, не от русия, по простата причина че от едни грубо 50 години русия я няма на световната карта, тъй че няма как да повярвам на тая плоска пропаганда че русия ни е враг, може да са били някога, може да бъдат след време, но сега - не са русия, като американска колония вече повече от 30 години мисля че към настоящето врага е от другата страна на океана, не е толкова трудно за асимилиране ако имаш 2 мозъчни клетки които да работят логично

относно честно и нечестно, като един виден представител и потекло на македонската нация, би ли хвърлил малко светлина за тия статии, примерно тия 2те, кое е истина, кое лъжа, на кое да вярваме, какъв е тоя филм, какви са тия академии на науките, разкажи малко да знаем на кое да вярваме, кой ги измисля тия неща? защо? както стана ясно малко много съм недоверчив, ще се радвам на малко информация от "извора"
https://novini.bg/sviat/balkani/84438
https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgari ... da-1086293


Пет Фев 25, 2022 6:42 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Местните ни проблеми имат много малко общо със световното зло.

България *не е* колония, колкото и да си го повтаряш. Не е по-свободна или по-малко свободна от коя да е ЕС страна със съпоставим брой хора.
Да, американското влияние в Европа е голямо - в крайна сметка *те* плащат огромната част от сметката за отбрана, колко време мислиш, че ще се колебае Путин ако види шанс да си върне СССР та и отгоре.
Самият аз съм потърпевш от американски конкуренти повече от много тук, може би от всеки тук. Нямаш *представа* какви гнусотии са вършили за да ми спрат продажби на анализатори (каквито те и сега нямат, нашите ги бият по практически всеки параметър, но те взимат лъвския пай от продажбите).
И какво? Ми нали ако не бяха изгонили СССР оттук нямаше да имаме нито фирми, нито възможност да пазаруваме каквото ни трябва за да оперираме, **нищо**.

Светът е нечестен, да. Но ако трябва да избирам дали да се боря с подли американски конкуренти или да трябва пак да *БЯГАМ* от руски ботуш (тоя път за мене ще са и убийци) как мислиш, кое е разумният избор.

Не се напъвай толкова да вникваш зад пропагандата. Тя е очевидна, винаги. И безвредна в повечето случаи.
Ако си мислиш, че си по-умен от средностатистическия човек защото виждаш през пропагандата неща, които той не вижда, помисли пак.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 7:04 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
умен != трезва преценка
глупав != облъчен
не се имам за много умен, не смесвай нещата
европа също е колония на щатите, няма безвредна пропаганда, докато има кой да вярва и проповядва сляпо
не се впрягат толкова средства и ресурси ей така без причина и безцелно


Пет Фев 25, 2022 7:10 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
О видимо си предостатъчно умен. Навярно си и доста млад... :-)

Пропагандата е нужна за масите, без религия настава анархия от която никой не печели, най-малко масите.

Това, че Путин е заплаха не е просто пропаганда (която го казва, какво друго да каже).
Най-страшното е, че е вече на възраст на която да си каже "майната му на света" и да натисне бутона, това никой не ти го казва но е напълно реална възможност.

Дурга сериозна заплаха за света освен тази в момента няма.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 7:19 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1971
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
tgi написа:
...
Да, американското влияние в Европа е голямо - в крайна сметка *те* плащат огромната част от сметката за отбрана, колко време мислиш, че ще се колебае Путин ако види шанс да си върне СССР та и отгоре.
...

Сметката я "плащат", иначе досега всички да са вдигнали ръце от тях. Дали можеш да обясниш от кого ни пазят? Не е нужно човек да има научна степен за да установи, че единствената им цел е на нашият континент да има някакви неразбории, за да могат те да "помогнат". Представи си само какво ще се случи, ако се обединят интелекта на Европа, ресурсите на Русия и находчивостта на Китай :!:

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пет Фев 25, 2022 7:26 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
щом ти е нужна пропагандата за да спиш по-спокойно, явно малко са ти спъвали бизнеса и още не ти е узряла главата, въпреки че вече не си млад...

той е последния който иска да натиска това копче, нека не забравяме че дори и най малкото пухкаво и сладко котенце ако бъде притиснато в ъгъла със заплаха за живота му - ще хапе и ще драска, инстинкт за самосъхранение му се казва
и докато (както ти сам ги описа) наглите хамериканоси го притискат в ъгъла в опити да докопат ресурсите на русия, за да могат още 50 години да живеят охолен живот на чужд гръб - съвсем логично е да се защитава, инстинкта за самосъхранение е природа, независимо колко се навеждаш на западната пропаганда

относно европа и това колко ни "пазят" - явно и за това доста промивки си отнесъл, язък...


Пет Фев 25, 2022 7:28 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
syscop написа:
tgi написа:
...
Да, американското влияние в Европа е голямо - в крайна сметка *те* плащат огромната част от сметката за отбрана, колко време мислиш, че ще се колебае Путин ако види шанс да си върне СССР та и отгоре.
...

Сметката я "плащат", иначе досега всички да са вдигнали ръце от тях. Дали можеш да обясниш от кого ни пазят? Не е нужно човек да има научна степен за да установи, че единствената им цел е на нашият континент да има някакви неразбории, за да могат те да "помогнат". Представи си само какво ще се случи, ако се обединят интелекта на Европа, ресурсите на Русия и находчивостта на Китай :!:


Страхотни мечти. Само дето ако остане Русия и Китай да контролират какво ще става тук сме обратно във феодалните порядки, бира ще има само за членове на профсъюза и подобни.

Но стига толкова. Тия с мераците за руско влияние няма да се промените, това е ясно.
Лошата новина за вас е, че тук няма да го бъде.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 7:35 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6019
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
мне, друга е лошата новина, че половината от тия дето сега хвалят хамериката, дефакто до преди 30 години са лизали комунистически задници, и утре ако трябва и руски и китайски задници ще лижат, и ще се хвалят колко са велики с това

пусни телевизора и ми посочи един който сега хвали хамериката и плюе по русия, който утре няма да се обърне като ветропоказател ако америка фалира

ама да се върнем на македонските отношения, нищо не каза за линковете по-горе? какви са тия случки? истина ли е? кой стои зад тях?


Пет Фев 25, 2022 7:43 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1971
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
tgi написа:
...
Страхотни мечти. Само дето ако остане Русия и Китай да контролират какво ще става тук сме обратно във феодалните порядки, бира ще има само за членове на профсъюза и подобни.

Добре е да се помнят някои факти - до 2014 всичко си беше долу -горе ОК. Нито Русия искаше да "превзема" Крим, нито Украйна да става член на НАТО. В Европа нямаше кой знае какви конфликти. Десетина години без война доведоха развитие (разбирай конкуренция). Бизнес с Русия, нови заводи и т.н. Същото с Китай. През тези години Германия оборудва някакъв център за обучение на руската армия (не си спомням дали тогава министър на отбраната не беше сегашната шефка на еврокомисията). По онова време да си спомняш Русия да е искала на напада някого? Да е заплашвала някого? Не искам да отварям тема за "цветните революции" из Африка и близкия изток, благодарение на които Европа се напълни с всякаква измет, а в една държава още бушува гражданска война.
С такива "приятели" врагове въобще не ти трябват.

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пет Фев 25, 2022 8:07 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
nik написа:
мне, друга е лошата новина, че половината от тия дето сега хвалят хамериката, дефакто до преди 30 години са лизали комунистически задници, и утре ако трябва и руски и китайски задници ще лижат, и ще се хвалят колко са велики с това

...


Жалко, че манталитетът ти е такъв на лизач. Само такъв може да помисли за мене, че някога съм го правил баш пък аз.
Свидетели колкото щеш какъв съм бил и тогава.

Поспри се, ставаш най-обикновено врякало като тия от руската тролеферма - какъвто знам, че не си.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 8:33 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни