Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Да не оставяме "македонците" да променят историята 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 8:39 pm
Мнения: 1971
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Интересно четиво: https://blitz.bg/analizi-i-komentari/us ... 70247.html

_________________
Определянето стойността на дадена величина се нарича ИЗМЕРВАНЕ!


Пет Фев 25, 2022 9:47 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Не съм казвал такова нещо, не бъди чак толкова жалък


Пет Фев 25, 2022 9:50 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
syscop написа:


Много интересно, дааа. Предупреждаваха, че Путин ще нападне Украйна и той накрая взе, че ги послуша.

Щатите нямат особен интерес от тая война. Биха имали интерес да направят гражданска война в Русия, засега не могат.
Освен ако *тая* война сега не е стъпка в тая посока, не изглежда да е така но знае ли човек.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 10:20 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
nik написа:
Не съм казвал такова нещо, не бъди чак толкова жалък


Вижда се какво си казал и колко ти е стискало да кажеш в прав текст.

Напъваш се да громиш западната пропаганда и повтаряш едно към едно мантрите на смехотворната такава от руските тролеферми.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 10:22 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
да, вижда се, в съвсем прав текст ти казах "не бъди чак толкова жалък", ти не чуваш обаче, дори не забеляза че когато искам да кажа нещо го казвам с истинските думи, типична облъчена глава, колко по-прав текст от това? да го нарисувам?

и преди съм го казвал и за други такива заблудени, ще ти го кажа и на теб, пък дано нещо успееш да прочетеш без да го изкривиш да пасва на религията ти - не съм ЗА русия, не съм ЗА китай, не съм ЗА комунизъм

против съм само мозъчните промивки, които превръщат уж умен и интелигентен човек в тотално откъснато от реалността зомби, дето изпада в паника ако нещо застраши религията му, ако нещо съм казал което съвпада с руските тролеферми, е чиста случайност, не изключвам вероятността и други да забелязват колко куха и прогнила е американската пропаганда

а на путин се кефя от скоро, от както показа че има топки да изгони американската окупация от няколко държави последователно, не защото е путин или съм за русия, а защото нашите еврогейски гъзомийници нямат такива топки, цяла европа с всичките евродупедавци за подчинени на америка, това си е лично мое мнение, наблюдение, заключение базирано на факти, не сляпо проповядване без никакво разбиране на чужда религия, както е при теб ( в прав текст )

айде стига толкова македонско нахалство, при още един пост ребром към мен отиваш при блокираните, в отбора на тутив и стой


Пет Фев 25, 2022 10:42 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Постовете ти са публични, не е нужно да разказваш за какво си и против какво си.
Приказките ти са 1:1 с тия на руската тролеферма, съвсем случайно, LOL.

Как ще се справяш с чувстивтелността си към това, че не ти харесва какво казвам си е твоя работа.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 10:50 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
щом се наложи да го казвам значи си показал че отново нещо не си разбрал
а предвид какви затруднения имаш с възприемането на реалността - също толкова точна ти е и преценката какви са тия или ония приказки, щом заплашва религията значи е руски трол, много умно
нямам проблем какво казваш, но диалог със зомби е меко казано скучен


Пет Фев 25, 2022 10:58 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Разбира се, че диалог със зомби е скучен, да не мислиш, че ми е много интересно да ти отговарям.

Но ти повтаряш мантрите на руската тролеферма - не защото работиш като трол, очевидно не се прехранваш с това, имаш и постове по специалността.
Просто си зомбиран от нея и от омразата ти към западната цивилизация, която е разочаровала свръхочаканията ти.
Примерно ако си в UK и ти се налага да приемаш над себе си тоя или оня щото дошъл от Итън и подобни - разбираем гняв, всеки би го изпитал; но не всеки би пожелал да иде при варварите за да разруши това, в което не се е вписал та да го няма и да не го дразни. Това последното е, чрез което руските тролеферми зомбират публиката си - без особен успех но не и с никакъв такъв.
Простата истина е, че няма лесно. Един колега - стругар във Васил Коларов, Йоло, преди много години току казваше "Лесно. Ти ми кажи къде има лесно да ида и аз там".

Правилата на къщата, в която си може да не ти харесват и е редно да правиш каквото можеш, за да подобриш положението; да искаш да я подпалиш не е редно, а точно към това те е подкарала именно руската пропаганда. Това, че не е единствената служеща си с такива средства не променя нищо.
Няма лесно.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Пет Фев 25, 2022 11:16 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Продължаваш да си далеч от реалността, правиш някакви недомислени умозаключения отново от грешна отправна точка, дори не разбрах от къде ги изсмука тия истории, сигурно пак някой дядо така се е оплаквал.... не се хаби, явно преценката не ти е силна страна ( спестявам ти правилните думи )
Насочи енергията си към нещо което ти се отдава

И в тоя ред на мисли и лоши преценки, ей какви ги вършат нашите гъзомийници в опит да се подмазват на окупаторите ни
https://m.dir.bg/dnes/politika/balgariy ... i-samoleti


Пет Фев 25, 2022 11:51 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Колега tgi, очевидно си умен човек. Не разбра ли, че си губиш времето с ушанката?

Наскоро бях формулирал 2 хипотези за този субект, сега ще формулирам и трета - това е зле написан AI. Обърни внимание, колко пъти употребява думите "пропаганда" и "промит".


Съб Фев 26, 2022 12:02 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Няма значение какъв е той. Форумът е публичен, когато някой вдига врява с антицивилизационна пропагнада - ей го , сега не му харесва, че затворили небето за руски полети на границата на НАТО докато ония безчинстват в Украйна, на няколкостотин километра само - не е зле някой да си направи труда да го контрира.
Кремълската пропаганда разчита на първосигнални реакции в простолюдието, никой от нас няма ресурса да се надвиква с нея постоянно но понякога да се прави е добро дело.
Аз едва ли скоро пак ще го направя, но тия, които могат да си позволят да загубят тоя или оня клиент с публични изяви не е зле да го правят от време на време.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Съб Фев 26, 2022 12:10 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 2:25 am
Мнения: 6014
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Групата на анонимните зомбита се събра...
Аз пускам линк към днешна новина те руска пропаганта им се привижда... При такива неадекватни изцепки даже няма да питам къде е ... Само се радвам че съм емигрирал отдавна като гледам какво е останало в БГ... Трагедия... Айде надлъгвайте се тук, успех


Съб Фев 26, 2022 12:24 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 10:49 pm
Мнения: 4379
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
В предвид на това, че точно ти си емигрирал.........кой каза, че емиграцията била нещо лошо за България? :D


Съб Фев 26, 2022 12:33 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 1:22 pm
Мнения: 6492
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
nik написа:
Групата на анонимните зомбита се събра...
Аз пускам линк към днешна новина те руска пропаганта им се привижда... При такива неадекватни изцепки даже няма да питам къде е ... Само се радвам че съм емигрирал отдавна като гледам какво е останало в БГ... Трагедия... Айде надлъгвайте се тук, успех


Прочети пак коментара си към новината, която си пуснал.
Руските врякала сте анонимни, да.
Аз не съм, виж подписа ми и всичко останало.

_________________
-------------------
www.tgi-sci.com
-------------------
http://www.flickr.com/photos/didi_tgi/


Съб Фев 26, 2022 12:37 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7886
Местоположение: София
Мнение Re: Да не оставяме "македонците" да променят историята
Ше взема да я изтрия тая секция най-накрая. :D Идете ми помагайте да подкарам ламбда сондата, що се занимавате тука с глупости? :D


Съб Фев 26, 2022 1:04 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни