Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Книги за библиотека 
Автор Съобщение
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Книги за библиотека
Помагаме за една БГ библиотека тук в САЩ, та събирам/купувам книги. Имам 100-200 книги които мисля да им ги даря, ако някой има излишни книги, особенно детски и иска да се отърве от тях е добре дошъл, без начение къде се намира в БГ, аз ще организирам транспорта до София и от там до САЩ.
Ще им осигуря и периодика, космос, осем, нешънъл географик и т.н. имам почти всички излезли броеве, но и такива приемам, трябва да намеря липсващите а и да има повтарящи не е фатално, предполагам може да ги дадем на някоя друга, скоро във Вегас направиха една а сега отварят и в консулството в ЛА.


Пет Яну 13, 2023 6:25 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 2:25 pm
Мнения: 4979
Местоположение: София
Мнение Re: Книги за библиотека
Какво се търси - книги на български език или книги на български език от български автори?


Пет Яну 13, 2023 10:00 am
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Книги за библиотека
Книги на български език без значение от автора. Целта е от една страна да се осигурят книжки за децата и младите които посещават българското училище, защото едно е да учиш един ден в седмицата друго е да има книжка която да четеш цяла седмица.
От друга страна има възрастни хора които не говорят английски или ако говорят не четат, за тях също ще е хубаво ако има книжки на български които да са им интересни.
На мен проблема ми не е толкова да се купят книги, да се отделят 10-20к или колкото са нужни не е такъв проблем, но има неща които не се намират по книжарниците, та освен новите книги ще съберем и доста стари. Ще мина през Славейков да напазарувам, но времето ми е най-същественият проблем.
Та ако някой има и са му излишни, или то излишни книги няма но е склонен да дари някакви е добре дошъл. Документи за дарение обаче не издавам, мога да плащам но с бюрокрация не ми се занимава.


Пет Яну 13, 2023 3:02 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 8:42 am
Мнения: 10935
Местоположение: Гьотеборг
Мнение Re: Книги за библиотека
Може да говориш със Софтпрес, имам там един колега от войнаклъка - може да направите кампания или нещо такова.
Внимавай с новите детски книжки, че модерните са понякога с превод, картинки и стил изваден като от Планета ТВ, че и по-лошо.


Чет Яну 19, 2023 4:59 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27994
Местоположение: София
Мнение Re: Книги за библиотека
Ще трябва явно да ги проверявам, но пак Планет е по добре от critical race theory да измрат всички до крак дано с роднините им до 99-то коляно ....


Пет Яну 20, 2023 10:43 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни