Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
За СПАМ-а и offtopic-a 
Автор Съобщение
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:38 am
Мнения: 978
Местоположение: Europe -> BG
Мнение За СПАМ-а и offtopic-a
(1) Трябва да правите разлика м/у offtopic и SPAM -> дотук 2 вида
(2) Трябва да правите ралзика м/у умишлен offtopic или SPAM и неумишлен такъв. - с 2 подвида
(3) Трябва да правите разлика м/у ПОЛЕЗЕН Offtopic и вреден или Просто Вметка Встрани ! - и с още 2 подвида

примери ще дам веднага за , ама понеже аз пиша все ще се намери някои да се изкаже накриво , а не съм в настроение за глупости.

Щях да ви дам 3 примера за: умишлен offtopic, неумишлен offtopic и за полезен Offtopic.

Ще дам само за полезен offtopic, щото иначе някои хора ще се разсърдят.

А за bus на Заек - не беше Offtopic, а вметка; и за chipcon на кой беше не помян темата - Offtopic си беше на място , макар и offtopиc !

Ето приемра за полезният , но пак метнат полу-Offtopic и тая дума почвам да я мразя ЗАРАДИ ВАС, защото почнахте да я ползвате нон-стоп , а думата си е хубава, това означва, че когаот искаш да напише нещо не по темат или близко до темата ВСЕ ПАК ДА МОЖЕ ДА ГО ДРАСНЕШ !
Ама прекалихте , та затова пиша ;-)
и пиша добронамерено ... а дано най-сетне го разберете :-P :-) :-P

Хубав offtopic - макар че си беше и доста по топика: http://www.mcu-bg.com/mcu_site/viewtopic.php?t=3298

Взет от тема http://www.mcu-bg.com/mcu_site/viewtopi ... 9&start=15

Тъпото е ,че такива теми се оставят точно така, за да има пример , ето тук се скарахме , не се разбрахме първоначално или друго, но се разбрахме накрая (въпреки тежките думи на места).

Ама не аре СПАМ ... , някои хора или имат време за губене :-P или така си отпочиват.

И не се заяждам ,но наистина мисля че се прекалява във форума с тези мнения кое било спам и кое offtopic !
Просто пишете си , пък оставете това на модераторите , които вече ги има.
Друг е въпроса , че и те грешат, което е човешко. :D

_________________
един факт :-)
Съжалявам , че исках да помогна ...


Вто Ное 21, 2006 10:15 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение 
Самия факт че твоето име се чете във всяка тема, поняга без особенна връзка със темата навежда на мисълта спам, нищо лично ама поуспокой се малко, мисли преди да постваш, разгвори се водят по ICQ, Skype, IRC, Mobiltel ....


Вто Ное 21, 2006 10:21 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Мнение 
Обикновенно като видя твоето име първата ми мисъл е че е пак някоя глупост което ще рече Spam.
Мисля че е време Реконструктора да вземе да въведе ограничение от максимално 2 поста на ден за такива като теб :)


Вто Ное 21, 2006 10:32 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:48 pm
Мнения: 4393
Местоположение: където небето среща земята, ракията е Jameson, а бирата Guinness
Мнение 
и аз мисля, че не трябва мисълта на пишещия по дадена тема да скача насам натам...
например...
някой човечец има запец с няква електроника, пита из форума, спешно чака отговор и изведнъж вманиачен наш колега по форум поства съобщение на цял екран 1024х768 или повече как не може да му отговори на въпроса ама пък има "страшна" идея за "самоебачка с педали" но не може да я внедри щото няма болтче М5 например.

незнам за оффтопик-а или спама но някак си ако нямаш мнение по темата защо да се хабиш да пишеш?

_________________
... ако трети ден не ти се работи... това означава, че е сряда !


Вто Ное 21, 2006 10:51 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:38 am
Мнения: 978
Местоположение: Europe -> BG
Мнение 
Nikola Kirov написа:
Обикновенно като видя твоето име първата ми мисъл е че е пак някоя глупост което ще рече Spam.
Мисля че е време Реконструктора да вземе да въведе ограничение от максимално 2 поста на ден за такива като теб :)


Не ме интересува имаш пробелми с проект или с приялте , или с какво , ама айде човече стига.

НА тебе ти личи от километри като ти е крив някои или нещо и си го изкарваш на всички.

Е и вчера на миленjs като пиас, то си личи , та ... не.

Такива като мене, а за такива като тебе има валериан.

Пил съм го това хапче два пъти и повече няма да се налага (дето се вика напарвил съм си сметка) :-) Беше преди 7 месеца.

Това едно , второ човек ви пише за добро вие се заяждатер , ае няма нужда.
За такива като мене хахах , добре де .... как да е ... ти си особен типаж.

А иначе аз мисля го казах веднъж, ще повторя, но няма да потретя както се казва :-D

Да имам на 100 мнения , 1 истински спам, щом пиша значи мисля по темата, може и грешно да мисля, но имам нещо да кажа.
нали за това е форума. Да си кажеш идеята, мнението , А АКО СИ В ГРЕШКА ДА ТЕ ПОПРАВЯТ И ДА НЕ СИ ХОДИШ ЗАБЛУДЕН.

И аз нося на критика и то яко , дори и по-грубичка, когато трябва, но напоследък нещата избиват на заяжданя , затова и скачам ;-) Не за друго.

Иначе аз си дъраж нервите много добре, за разлика от някои ... :-P :oops:

Мир и Респект ...

_________________
един факт :-)
Съжалявам , че исках да помогна ...


Вто Ное 21, 2006 10:57 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 30, 2004 11:44 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Мнение 
Рррррррррр......... :evil:


Вто Ное 21, 2006 11:10 pm
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 7:25 pm
Мнения: 2276
Мнение 
the_real_maniac, защо мислиш например, че някой го интерисува точно какво хапче си пил точно преди седем месеца? Полезната информация от твоите постове клони към нула и съм склонен да мисля, че избиваш някакви комплекси. Дано да греша. Едва ли има в този форум повече от един човек, който да се интерисува от твоите душевни терзания, мацката от Чикаго, мацката от промишления дизайн, наспал ли си се или не си.
Похвали се например, какви завършени проекта имаш, доволни ли са потребителите, за да видим, че съветите, които се опитваш да даваш, имат някъква тежест.
Работя с много хора и скромният ми опит показва, че не трябва да вярвам на хора, които много приказват.

_________________
Две плюс две е приблизително равно на четири. Факт!


Вто Ное 21, 2006 11:12 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:38 am
Мнения: 978
Местоположение: Europe -> BG
Мнение 
Lupus написа:
Рррррррррр......... :evil:


Хора не бъркайте уважението с правото на мнение, това че някои уважава някои или му признава нещо , не означава, че той трябва да мълчи и само да слуша ;-)

Не идеята с валериана беше към Никола и беше полушега , полуистина.

А това със smile-итата го правя за да има и весело дори в такива неприятни за обсъждане теми.

А Вие се палите ! Не аз.
---

Айде забравете всичко, но това:

http://www.mcu-bg.com/mcu_site/viewtopic.php?t=3298

http://www.mcu-bg.com/mcu_site/viewtopi ... 9&start=15

трябваше да остане една тема.

--
А това че някои път съм пиасл по тема, в която имам малко знания - не отричам, но пиша за да рабзера дали правилно предполагам и аз никога не бих срязал човек за това, че има мнение - т.е прави някакво предположение.

Ама вие почнахте да го давате като безгрешни ...

Мойте постове клоняли към 0 полезно инфо , айде бе ...
Извинявай, че не съм могъл да ти помогна като ти е трябвала помощ, но явно или не знам достатъчно,или не искам.

А така неустено ДА забелязахте, че обърнахте темат за мене, вместо по темата която пуснах ?.

Не нали .. знащи ващо сега не е спам, защото поваще критерии ВАЩЕ !!
е точно това, по мойте е вмятане, ама айде ...

еххх бях убеден , че ще има криворазбраната цивилизация.

а ти sthx не се води по умовете на други , моля те.

едит: sthx - това че обичам да описвам нещата с повече от една дума , не значи че приказвам много ,но това воля ;-)

редакция последна !
Съжалявам че исках да помогна, а Вие се ядосахте
ОТ тук нататък просто като (мисля/реша че) сте в грешка ще драскам нещо от сорта: 'грешка' и (толкоз,) ще си трая, току виж да не Ви засегна ](*,)

_________________
един факт :-)
Съжалявам , че исках да помогна ...


Вто Ное 21, 2006 11:17 pm
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 8:19 pm
Мнения: 4410
Местоположение: Stara Zagora
Мнение 
Според мен доброволно си сложи ограничение от 2 поста на ден и ще видиш че ще е по добре :)
Не използвай че в тоя форум няма здрава ръка която да те сложи на място :)
Защото ако продължава така и здравата ръка ще се появи с голяма секира и ще отиде демокрацията на кино заради екземпляри като теб :)


Вто Ное 21, 2006 11:55 pm
Профил
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение 
:axe: .....


Вто Ное 21, 2006 11:57 pm
Профил
Ранг: Почетен член
Ранг: Почетен член
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:38 am
Мнения: 978
Местоположение: Europe -> BG
Мнение 
Nikola Kirov написа:
Според мен доброволно си сложи ограничение от 2 поста на ден и ще видиш че ще е по добре :)
Не използвай че в тоя форум няма здрава ръка която да те сложи на място :)
Защото ако продължава така и здравата ръка ще се появи с голяма секира и ще отиде демокрацията на кино заради екземпляри като теб :)


Добре айде ... съгалсен съм да го пробваме този вариант.

Само ми дай определение за моя екземпляр, щото аз досега подобен на мене не съм видял... ?
Не че няма , сигурно някъде има още един реален манияк хахаха :-)

_________________
един факт :-)
Съжалявам , че исках да помогна ...


Сря Ное 22, 2006 12:08 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 30, 2004 11:44 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Мнение 
Цитат:
Само ми дай определение за моя екземпляр, щото аз досега подобен на мене не съм видял... ?

Жив пример на криворазбраната демокрация. Може да те успокои само това, че не си единствения с пропуснати първите седем години.


Сря Ное 22, 2006 12:25 am
Профил WWW
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 11:32 am
Мнения: 7878
Местоположение: София
Мнение 
the_real_maniac е баннат, получавам много оплаквания и на мен самия ми писна. Ако иска да участва във форума, да се регистрира наново и да се държи разумно.


Сря Ное 22, 2006 12:37 am
Профил
Ранг: Напреднал
Ранг: Напреднал

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 12:08 pm
Мнения: 433
Местоположение: Казанлък
Мнение 
Браво получаваш моите поздравления по лошото е че ще се регистрира наново и ще стане още по-страшно


Сря Ное 22, 2006 12:49 am
Профил ICQ
Ранг: Форумен бог
Ранг: Форумен бог

Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 8:21 pm
Мнения: 27949
Местоположение: София
Мнение 
Той форума има бан по IP от което понякога страдат и невинни, но Реконструтор май споделя вижането ми че покрай сухото гори и мкрото, ли целта оправдава средствата, или всички буржоа в сибир, пък тезикоито а не са буржоа и в сибир ще се оправят )


Сря Ное 22, 2006 12:59 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Хостинг и Домейни