|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
Дата и час: Вто Юли 28, 2026 8:18 am
| Автор |
Съобщение |
|
ToHu
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:21 pm Мнения: 30686 Местоположение: София
|
Еее в там бях есента, не са им кой зане какво пътищата, даже бих казал са зле в сравнение с преди 4-5 години, сега изобщо минаправи впечатление че всичко е доста занемарено, рпеди не беше така.
За сметка на това преди 4-5 дни се върнах от Турция, там опредлено се развиват и не замаряват нищо.
|
| Нед Юни 05, 2011 10:24 pm |
|
 |
|
Цецо
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 9:22 am Мнения: 15501 Местоположение: София
|
Мииииии КЕФ!
WRC си е WRC! Който иска да ходи по формули и прочие пистови скучнотии  Такава атмосфера като на рали няма около никоя писта
А и Гърция си е много готино място за разходка. Километража спря на 2500км за 5 дни  . То много крайбрежие, много море, много бира, много кеф.  Колкото и да го сравнявам с Турция - за разходка Гърция ми е много по приятна.
С уточнението, че говоря за хаотичен туризъм - колата, палатката, кеш в джоба и толкоз. За хотелски глезотии, тъпчене до посиняване на шведска маса и целодневно пържене на шезлонга до басейна и псуване на аниматорите - Турция е много по-сгодна дестинация 
_________________ "Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.
|
| Пон Юни 20, 2011 12:44 pm |
|
 |
|
ToHu
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:21 pm Мнения: 30686 Местоположение: София
|
Aaaaa Цецо тука не мога да се съглася с теб, може би не си обикалял достатъчно Турция, или си ходил на грешните места, за обикаляне има много, изобщо големите курортни градове трябва да са ти извън дестинациите в Турция. Пълно е с места които да посетиш, имат и не малко къмпинги, сега на последното ходене карахме от Анталия до Кападокия, една малко селце там в тая област, по пътя в планината видях поне 5-6 хубаво направени къмпинга.
Лично мен Турция по ми допада, тази година в Гърция още не съм ходил, ама май ще ми се и размине като знам че трябва и локвата да прелитам едва ли ще остане време за Гърция, но определено никак не съм доволен от последните си ходения. Последното беше миналата година август май, нещо такова, верно намерихме сгодно хотелче, но иначе мммм абе не се радвах много, едно островче пообиколихме ама това беше, а и не мога да кажа ч еимаше кой зане какво за гледане.
|
| Пон Юни 20, 2011 7:53 pm |
|
 |
|
Syrius-B
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 2:48 am Мнения: 1248 Местоположение: София
|
Като стар любител на "хаотичния туризъм", както сполучливо го нарече Цецо, бих добавил, че Гърция не е място, дето да се ходи за гледане. В Гърция се ходи за кеф, и то на юг от планината Олимп, защото на север е Македония. Гръцка Македония, но Македония!! Все едно си си у нас.
|
| Вто Юни 21, 2011 12:24 pm |
|
 |
|
Цецо
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 9:22 am Мнения: 15501 Местоположение: София
|
O абсолютно. Места като Кавала, Тасос, Халкидики - няма особен смисъл да се посещават, там в момента има повече българи от колкото гърци, човек се чувства като на нашето черноморие, с изключение на бетона де. Няма особен смисъл, нито чар. На континента най ми харесва по йонисйкото крайбрежие, Пелопонес и разбира се островите 
_________________ "Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.
|
| Вто Юни 21, 2011 2:34 pm |
|
 |
|
bongo_x2
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 11:54 pm Мнения: 11338 Местоположение: "Занзибар"
|
А който е любител на груповия плажен секс му препоръчвам о-в Закинтош
Нашият се е ориентирал към спокойния семеен туризъм пък точно той е най-засегнат от кризата. Ама и тук има какво да се види (природата е почти дива) а в съседство е легендарната Итака. Обаче казано под сурдинка въпреки славата си Гърция не е страна за зяпане на археологически обекти.
Ако някой се навие - да заповяда, ще го посрещна. За съжаление къмпингите не са много а вкъщи единствената свободна стая - холът, в момента е разхвърляна работилница. За сметка на това цените на "стаите" и "бунгалата" тази година паднаха драстично и май са по-изгодни от къмпинг щото дори те хранят.
|
| Вто Юни 21, 2011 7:09 pm |
|
 |
|
Цецо
Ранг: Форумен бог
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 9:22 am Мнения: 15501 Местоположение: София
|
На Закинтос има 3 къмпинга ама не са нищо особенно. За сметка на това природата е уникална, особенно залива с кораба  Преди 2 години бях там и много се накефих. Островчето е много приятно. Някой разправяше, че покрай кризата там имало много добри оферти да си наеме цяла къща човек, ама не съм проверявал....
Тая година минах през Лефкада и там си има един такъв залив.... Щях да ида и до Итака и/или Кефалония, ама ме хвана шубето, че с тия стачки, ще спрат фериботите и ще трябва да ставам Робинзон
Ако знаех, че Бонго е там, щях да се обадя да изтрескаме няколко стека Хайнекен. И да избистрим политиката.
_________________ "Да еба и шибаната държава" мислеше си Гошо, докато се опитваше да улучи кофата за боклук от балкона на осмия етаж.
|
| Вто Юни 21, 2011 7:17 pm |
|
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|